Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Neděle 19. listopadu 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Nitrous Oxide

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Nitrous Oxide

Email Tisk

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Nitrous OxideDalší hvězdou festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července bude polský  DJ a producent Nitrous Oxide. Na jeho set se můžete těšit na Pure Trance Stagi. Kromě něj se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Gareth Emery, Giuseppe Ottaviani, Scot Project, Filo ad Peri, Menno de Jong, Jochen Miller, Mike S či Eddie Sender.

 

 

Krzysztof Pretkiewicz aka Nitrous Oxide je jednou z hlavních postav na polské a evropské tranceové taneční scéně. Narodil se ve městě Poznan v Polsku v roce 1984. O elektronickou hudbu se  začal zajímat již začátkem devadesátých let. Fascinovali ho hudebníci jako Jean Michel Jare, Mike Oldfield nebo Depeche Mode, kteří na něj udělali největší dojem a utvrdili ho v tom, že elektronická hudba je mu nejbližší. Stejně tak ho fascinovali i producenti filmové hudby jako Thomas Newman či Hans Zimmer.
Již ve svých čtrnácti letech začal experimentovat s elektronickou hudbou, poté co objevil, že se dají vytvářet vlastní skladby na počítači. To se stalo jeho koníčkem, kterému věnoval veškerý svůj volný čas. Nikdy se nanaučil hrát na žádný hudební nástroj, ale i tak ho to nezastavilo stále zdokonalovat své dovednosti a vytvářet nové a nové skladby různých stylů. Z různých hudebních stylů mu zůstal nakonec jeden, upliftingový trance. V roce 2003 potkal Kamila Bigaje se kterým začal vlastní projekt zvaný 3rd Moon. Skladby jako ?Diving In the Sky?, ?Moon Breeze? nebo jeho sólová skladba ?Waterfall? byly uznány DJem Precisionem, který dal šanci Krzysztofovi a 3rd Moon produkovat vlastní skladby. Díky tomu se začala Krysztofova produkce objevovat v setech takových velikánů jakými jsou Armin van Buuren či Above & Beyond.
Pokuď již nyní víte, že se chcete nechat očarovat vystoupením tohoto skvělého DJe a producenta po boku dalších, neméně slavných jmen, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji během července za 1290Kč v síti Ticketpro, a jejich cena se na místě zvýší na konečný 1390 Kč. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.
Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.myspace.com/nitrousn2o

 

 

  

Aktualizováno ( čtvrtek, 08 červenec 2010 07:26 )  


Banner
Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o doplňky stravy české značky JML

SOUTĚŽ o vstupenky na STO ZVÍŘAT do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o tři původní české detektivky z nakladatelství MOBA

SOUTĚŽ o knihu ROLLING STONES - 1963-1965 Na cestě za hvězdnou slávou

SOUTĚŽ o vstupenky na RCZ - Rammstein Tribute Show do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o knihu MOŘEPLAVEC

SOUTĚŽ o vstupenky na BENA CRISTOVAO do Hradce Králové

SOUTĚŽ o vstupenky na Vypsanou FiXu do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o deskovou hru OSTROV SKYE

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

SOUTĚŽ o hru ESCAPE ROOM

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Není nic hroznějšího nežli vzájemná lhostejnost známých lidí vůči sobě.

HAUPTMANN


Reklama

Banner
Banner