Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Neděle 19. listopadu 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Scot Project

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Scot Project

Email Tisk

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Scot ProjectDalším hvězdným jménem tanečního festivalu Pleasure Island bude pionýr hard tranceového stylu, prestižní německý Dj a producent Scot Project. Jeho magické vystoupení se odehraje na Pure Trance stagi, která je jednou ze 7 festivalových scén, na kterých se představí více než 70 zahraničních a domácích hvězd elektronické hudby. Na stagi vystoupí po boku jmen jako jsou Gareth Emery, Menno de Jong, Giuseppe Ottaviani, Filo ad Peri, Jochen Miller, Mike S, Nitrous Oxide či Eddie Sender. Pojďme se tedy podívat na krátkou historii tohoto talentovaného umělce…


Scot Project je jedním z umělců, lehce rozpoznatelných na poli elektronické taneční hudby. Styl, kterým se vyznačuje můžeme nazvat jako hard trance, specifický svým jedinečným zvukem, který kombinuje tvrdší prvky s melodickými tranceovými rytmy. V posledních pěti letech vytvořil Scot Project nezaměnitelný styl, kterým se zařadil mezi prestižní DJe a producenty. Zahrál si v klubech jako Godskitchen  a  Gatecrasher či na mega eventech jakými jsou Global Gathering, Homelands, Dance Valley, Avalon, Goodgrief a na mnoho dalších významných festivalech a klubech po celém světě.

S mixováním začal již ve svých 13 letech. Prvním stylem se kterým začínal, byl break-beat a koncem 80 let přešel k tehdy významnému stylu zvanému Acid house. Již v 90 letech byl rezidentem v několika klubech v okolí rodného Frankfurtu. Díky těmto rezidenturám mohl začít šetřil své výdělky na postavení malého studia, aby se z něj později stal žádaný DJ a producent, zvaný na nejvýznamnější taneční eventy po celém světě.

Jeho první skladba „X“ vyšla na labelu Overdose v roce 1994 a již následující skladba „U I Got A Feeling“ se setkala s obrovským úspěchem. Netrvalo dlouho a Scot Project se stal uznávaným producentem tvrdšího odvětví tranceové hudby díky spoustě povedených remixů jako „Second Trip / Hennes & and Cold“, „Cosmic Fate /Fire Wire“, „Yoji Biomehanika / Ding A Ling“ a „Beam vs. Cyrus / Thunder In Paradise“ a vlastních hitů jako „F Future Is Now“ či „O Overdrive“.  Kromě jiného stál také za velmi úspěšným projektem Arome se skvělými skladbami „Visions of Paradise“, „Somebody“ a hitem „Hands Up“.  
Pokud již nyní víte, že si nechcete nechat ujít tohoto talentovaného DJe a producenta, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji za 1190Kč do konce června v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.myspace.com/scotprojectofficial

     

Aktualizováno ( pátek, 11 červen 2010 17:39 )  


Banner
Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o doplňky stravy české značky JML

SOUTĚŽ o vstupenky na STO ZVÍŘAT do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o tři původní české detektivky z nakladatelství MOBA

SOUTĚŽ o knihu ROLLING STONES - 1963-1965 Na cestě za hvězdnou slávou

SOUTĚŽ o vstupenky na RCZ - Rammstein Tribute Show do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o knihu MOŘEPLAVEC

SOUTĚŽ o vstupenky na BENA CRISTOVAO do Hradce Králové

SOUTĚŽ o vstupenky na Vypsanou FiXu do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o deskovou hru OSTROV SKYE

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

SOUTĚŽ o hru ESCAPE ROOM

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.

Albert Einstein


Reklama

Banner
Banner