Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Úterý 12. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Festival Pleasure Island představuje hvězdy jménem Filo & Peri

Festival Pleasure Island představuje hvězdy jménem Filo & Peri

Email Tisk

Festival Pleasure Island představuje hvězdy jménem Filo & PeriDalšími hvězdami festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července 2010 bude tranceové Djské duo Filo & Peri. Na jejich společný set se můžete těšit na Pure Trance stagi, která bude určena pro milovníky tranceové hudby.

 

Kromě Filo & Peri se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Markus Schulz, Giuseppe Ottaviani či Gareth Emery , kteří patří mezi to nejlepší na hudebním poli hudebního žánru trance, který je v České republice velmi oblíbený.  
Hudební styl amerického dua Filo & Peri je rozvinut do několika hudební žánrů, přes driving techno a tvrdý progressive, až k euforickému trancu. Když jsou Filo & Peri za DJským pultem, není jediného člověka, který by seděl. Tento fakt může dosvědčit i světový DJ Armin van Buuren, který jakmile dostal do svých rukou jejich první deku "Elevation", hrál ji několik týdnů na své radiové show A State Of Trance.
Vlastními jmény Domenick Filopei a Bo Pericic jsou kamarádi již od dětství a velcí milovníci hudby. Filopei, který byl v dětství velkým fanouškem rockové hudby 80. let, ve které figurovaly kapely jako Poison, Guns N´Roses či Motley Crue se přes tento heavy metalový styl přetransformoval až k elektronické taneční hudbě jako Kraftwerk, Underworld či Orbital. V produkčním týmu Filo & Peri jsou ale tyto rozdílné hudební styly v rovnováze a tvoří tak unikátní zvuk, specifický sám o sobě.
Charizmatiční tranceový producenti z New Yorku za sebou mají již slušnou produkci, která odstartovala podepsáním smlouvy s labelem A State Of Trance, kde také vydali první větší hity "1999" a "Spectrum". Dalším důležitým bodem byla skladba "Closer", "Now", první upliftingová vokálovka se zpěvačkou Fisher. Konečný průlom nastal v roce 2007 se singlem Anthem, na který si přizvali kamaráda ze školy Erica Lumiera. Song se hrál na těch největších parties po celém světě, obletěl radiové hitparády a byl zremixován dalšími velikány taneční hudby.
Debutové album "Nightplay", které vyšlo na labelu Vandit pokračuje s velkým úspěchem , převážně díky skladbám "Sould and the Sun",  "Of The Hook" či "Ordinary Moment", skladba, kterou také velmi podpořil Paul van Dyk. Ke spolupráci na tomto albu si přizvali vynikajícího zpěváka a kamaráda z dětství Erica Lumiera, který jim propůjčil svůj jedinečný hlas.
Pokud již nyní víte, že si nechcete nechat ujít tyto magické producenty, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji za 1090Kč do konce května v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.


Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz

 

 

Aktualizováno ( pátek, 21 květen 2010 07:38 )  


Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Dogma není nic jiného než výslovný zákaz myslet.

FEUERBACH


Reklama

Banner