Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Neděle 17. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Ostatní Festival Votvírák

Festival Votvírák

Email Tisk

votvirakVe dnech 11. - 13. června 2010 se uskuteční na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích další ročník největšího multižánrového hudebního festivalu v České republice - Festival Votvírák.

Festival Votvírák je největší český multižánrový hudební festival (zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení zejména českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení). Ve dnech 11. až 13. června 2010 oficielně otevře českou letní  festivalovou sezónu na letišti Boží Dar ve  středočeských Milovicích již jeho 4. ročník.
Na třech pódiích bude diváky bavit  až 500 účinkujících. Jako již tradičně bude k vidění rozmanitý a kvalitní hudební program (v roce 2008 např. skupina Kabát, v roce 2009 Lucie Bílá, Michal David, letos Olympic, No Name, Čechomor, Wohnout, UDGMig 21, Aleš Brichta s AB Bandem a mnozí další).

Kromě vlastního hudebního programu bude nabídnut i bohatý doprovodný program tak, aby zde našli zábavu všichni návštěvníci festivalu. Jde především o Palace Cinemas kino, Adrenalin Camp, Game Zone  i Dětský koutek. Přímo u hlavního vstupu do areálu festivalu budou  stejně jako v loňském roce rozmanité pouťové atrakce.

Velkým lákadlem pro návštěvníky festivalu je každoročně možnost zakoupení vstupenek na další festivaly i jiné kulturní akce, často s obrovskou slevou  až 80 %. Velké množství vstupenek bude připraveno již v pátek 11. června také letos ve zvláštní prodejně přímo v areálu festivalu.

K dispozici návštěvníkům festivalu bude rovněž rozsáhlé parkoviště, stanové městečko a nepřeberné množství jídla i pití, jakož i komerčního festivalového zboží po celou dobu konání festivalu.

Více info na http://www.votvirak.cz                                                                       

 
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner