Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 15. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Zdraví Filipínské léčení v Chrudimi

Filipínské léčení v Chrudimi

Email Tisk

Estela Orbito PalarisVe čtvrtek 17. října 2013 se od 9:00 hodin chrudimská čajovna Luna v Široké ulici dočká neobvyklé návštěvy. Svou přítomností ji totiž poctí filipínská léčitelka Estela Orbito Palaris. Chcete-li být u toho, budete vítáni. Náš portál se vám v následujících řádcích pokusí nastínit, jak takové setkání vypadá.

Abyste se setkali s filipínskou léčitelkou tváří v tvář, můžete být opravdu kdokoli. Není důležitý váš věk, vyznání, intelekt ani postavení. Potřebujete však vědět, s jakou záležitostí k léčitelce přicházíte.

Před samotným léčením se léčitelka setká s veřejností a pacienty, jimž se představí a promluví o průběhu léčby. Spolu s organizátorem akce rovněž odpoví na případné dotazy. Aby se pacienti na léčení naladili a uvolnili se, proběhne společná modlitba a žehnání, na něž si dotyční mohou donést jakýkoli předmět včetně fotografií blízkých či nemocných lidí.

Po úvodním obřadu již následuje individuální léčení. Léčení jednoho pacienta vyžaduje přibližně 10 minut, ale jedná se spíše o dobu orientační, jelikož každý člověk potřebuje ke své léčbě individuální čas i přístup léčitelky. Některým lidem stačí jedno léčení (nebo přichází pouze na jedno léčení), jiní jich mohou potřebovat více, proto je doporučená pauza 20 minut mezi jednotlivými sezeními.

Potřebné je, aby si každý pacient s sebou přinesl župan, pantofle a seznam v bodech, který bude obsahovat nemoci těla, duše či mysli, co pacienta trápí. O překlad seznamu potíží do angličtiny se postará tlumočník. K léčitelce se pak vstupuje v županu, spodním prádle (slipy nebo kalhotky, bez podprsenky) a pantoflích bez ponožek se seznamem nemocí, přeloženým tlumočníkem do angličtiny. Před léčením se podepíše darovací listina a čestné prohlášení.

Je doporučeno odpočívat a nesprchovat se 12 - 24 hodin po léčení, pokud je to možné. Ideální je nesprchovat se 24 hodin a odpočívat tři dny.

Komunikace probíhá v anglickém jazyce za pomoci tlumočníka. První léčení stojí 2 000 Kč, každé další léčení pak
1 000 Kč. Je-li pacient v sociální či finanční tísni, může dát dar od srdce nebo se vyrovnání stanoví dohodou, případně může dostat léčbu jako dar.

Pro organizační informace a SMS rezervace je k dispozici telefonní číslo 774 955 798 (Barbora Bobková). Více informací můžete nalézt také na adresách www.filipinskeleceni.cz a www.cajovnaluna.cz.

Aktualizováno ( úterý, 24 září 2013 08:21 )  
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner