Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 20. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Zdraví Filipínské léčení v Chrudimi

Filipínské léčení v Chrudimi

Email Tisk

Estela Orbito PalarisVe čtvrtek 17. října 2013 se od 9:00 hodin chrudimská čajovna Luna v Široké ulici dočká neobvyklé návštěvy. Svou přítomností ji totiž poctí filipínská léčitelka Estela Orbito Palaris. Chcete-li být u toho, budete vítáni. Náš portál se vám v následujících řádcích pokusí nastínit, jak takové setkání vypadá.

Abyste se setkali s filipínskou léčitelkou tváří v tvář, můžete být opravdu kdokoli. Není důležitý váš věk, vyznání, intelekt ani postavení. Potřebujete však vědět, s jakou záležitostí k léčitelce přicházíte.

Před samotným léčením se léčitelka setká s veřejností a pacienty, jimž se představí a promluví o průběhu léčby. Spolu s organizátorem akce rovněž odpoví na případné dotazy. Aby se pacienti na léčení naladili a uvolnili se, proběhne společná modlitba a žehnání, na něž si dotyční mohou donést jakýkoli předmět včetně fotografií blízkých či nemocných lidí.

Po úvodním obřadu již následuje individuální léčení. Léčení jednoho pacienta vyžaduje přibližně 10 minut, ale jedná se spíše o dobu orientační, jelikož každý člověk potřebuje ke své léčbě individuální čas i přístup léčitelky. Některým lidem stačí jedno léčení (nebo přichází pouze na jedno léčení), jiní jich mohou potřebovat více, proto je doporučená pauza 20 minut mezi jednotlivými sezeními.

Potřebné je, aby si každý pacient s sebou přinesl župan, pantofle a seznam v bodech, který bude obsahovat nemoci těla, duše či mysli, co pacienta trápí. O překlad seznamu potíží do angličtiny se postará tlumočník. K léčitelce se pak vstupuje v županu, spodním prádle (slipy nebo kalhotky, bez podprsenky) a pantoflích bez ponožek se seznamem nemocí, přeloženým tlumočníkem do angličtiny. Před léčením se podepíše darovací listina a čestné prohlášení.

Je doporučeno odpočívat a nesprchovat se 12 - 24 hodin po léčení, pokud je to možné. Ideální je nesprchovat se 24 hodin a odpočívat tři dny.

Komunikace probíhá v anglickém jazyce za pomoci tlumočníka. První léčení stojí 2 000 Kč, každé další léčení pak
1 000 Kč. Je-li pacient v sociální či finanční tísni, může dát dar od srdce nebo se vyrovnání stanoví dohodou, případně může dostat léčbu jako dar.

Pro organizační informace a SMS rezervace je k dispozici telefonní číslo 774 955 798 (Barbora Bobková). Více informací můžete nalézt také na adresách www.filipinskeleceni.cz a www.cajovnaluna.cz.

Aktualizováno ( úterý, 24 září 2013 08:21 )  
Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner