Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pondělí 23. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Futsal FK ERA-PACK Chrudim x FC Nejzbach Vysoké Mýto

FK ERA-PACK Chrudim x FC Nejzbach Vysoké Mýto

Email Tisk

FK ERA-PACK Chrudim x FC Nejzbach Vysoké Mýto

Dnes 28. října 2011 se od 20 hodin po téměř měsíční odmlce odehraje v chrudimské sportovní hale další zápas Chance Futsal ligy mezi FK ERA-PACK Chrudim a FC Nezjbach Vysoké Mýto.

V posledních sezonách sice nebývají vzájemné duely obou rivalů tak vyrovnané jako dříve vzhledem k lepší výkonnosti mistrovského týmu ERA-PACKu, ale vedení týmu ani hráči nehodlají nic podcenit. "Derby je derby a v něm se výkonnostní rozdíly soupeřů zmenšují. V žádném případě nehodláme soupeře nějak podcenit," říká rezolutně trenér Bartušek.

V týmu Nejzbachu už nehrají chrudimští odchovanci Jan Lištván (nyní působí v Benagu) či Tomáš Vácha (dal přednost velkému fotbalu v MDK Chrudim), ale neměl by chybět další bývalý hráč ERA-PACKu Jakub Vágner. FK ERA-PACK ChrudimTen na jaře musel podstoupit náročnou operaci kolena, ale už se vrátil jak do fotbalového MFK Chrudim, tak i do Nejzbachu. "ERA-PACK je v derby jasným favoritem. my však budeme bojovat a snažit se o co nejlepší výsledek," nechal se slyšet "Vagi".

Reprezentační pauzy kvůli účasti české reprezentace na turnaji Grand Prix v Brazílii (z ERA-PACKu se jej zúčastnili brankář Jakub Žďánský, Lukáš Rešetár a hrající trenér Cacau v roli asistenta reprezentačního trenéra Tomáše Neumanna) využil tým sedminásobného českého mistra k intenzivní přípravě na blížící se turnaj Elite round UEFA Futsal Cupu, který se koná ve dnech 17. až 20. listopadu. Hráči pod vedením trenéra Jaroslava Bartuška nabírali především fyzičku a pilovali některé herní a taktické varianty.

Aktualizováno ( pátek, 28 říjen 2011 10:24 )  
Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o vstupenky na VISACÍ ZÁMEK do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o fantasy knihu SHANNAROVY ELFEÍNY

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner