Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Futsal FK ERA-PACK vstoupil do Futsal Cupu výhrou 6:2

FK ERA-PACK vstoupil do Futsal Cupu výhrou 6:2

Email Tisk

UEFA Futsal Cup, foto: © 2010 Jaromír Zajíček - www.FotoZajda.czFutsalisté Era-Packu Chrudim vstoupili do základní skupiny Futsal Cupu vítězstvím nad běloruským Mapidem Minsk 6:2, o výhře rozhodli gólovou smrští ve druhém poločase. Ze čtyřčlenné skupiny, která se hraje v Chrudimi, postoupí do dalších bojů první dva týmy, Chrudim čekají ještě Gruzínci a Maďaři.

První poločas českému týmu příliš nevyšel a na vedoucí branku Dentinha reagovali hosté dvěma góly během čtyř minut. Do šaten tak šli s vedením 2:1 Bělorusové. Po přestávce ale Chrudim začala své šance proměňovat a nakonec dokráčela k výraznému vítězství 6:2. Do karet jí před dalšími dvěma zápasy základní skupiny nahrála remíza v utkání Tbilisi s Györem.

FK ERA-PACK CHRUDIM - FC Mapid Minsk  6:2 (1:2)

Branky: 13. a 23. Dentinho, 26. a 34. Vladyka, 31. a 32. Popelka - 15. Padalinski, 19. Skadorva
Sestava Chrudimi: Meller - R. Mareš, Dentinho, Mikan, M. Mareš - Popelka, Vladyka, Cacau, Rešetár, Douglas, Bouška

K druhému zápasu nastoupí Chrudim dnes od 19:30 proti maďarskému Györu.

2. zápas skupiny:
Iberia Star Tbilisi (Gruz.) - ETO FC Györ (Maď.) 5:5 (1:0)

Aktualizováno ( úterý, 28 září 2010 09:26 )

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích