Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pondělí 18. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba George Ezra zavítá se svým turné Wanted on Voyage do Prahy!

George Ezra zavítá se svým turné Wanted on Voyage do Prahy!

Email Tisk

george.ezra_-_wanted.on.voyage_-_plakat3V pondělí 10. listopadu 2014 zahraje od 20:00 v pražském Lucerna Music Baru vycházející hvězda britské folkrockové scény George Ezra, jenž se do českého povědomí dostal především svými singly Budapest a Did You Hear The Rain?, které v poslední době úspěšně okupovaly vrchní příčky předních světových a radiových hitparád.

 


George Ezra, celým jménem George Ezra Barnett je teprve jednadvacetiletý zpěvák a skladatel původem z Velké Británie, který debutoval albem Wanted on Voyage, jež vyšlo 30. června 2014 a právě s tímto albem vyráží na turné, při němž hodlá zavítat také do našich končin.

Ezra zakládá svůj osobitý styl na kombinaci hlubokého hlasu (díky němuž někoho možná překvapí jeho útlý věk, protože čistě jenom podle hlasu zní, jakoby byl mnohem starší), s nímž však dokáže jít i do velice překvapivých výšek a relativně prostého, avšak o to více úderného a „trefného" hudebního doprovodu. Ten je často velice jednoduchý, ale v tom nejlepším slova smyslu – instrumentální složka není obalena do škodlivého množství přidaných elektronických efektů a zbytečných úprav, což je v dnešní době zajisté příjemná změna.

 


Hlavním rysem Ezrových písní je základ stojící kdesi na pomezí folku a bluesu, který je následně podle potřeby doplněn rockovými nebo naopak popovými prvky. Díky tomu písně z alba nepůsobí jednotvárně, ale zároveň, díky již zmiňovanému společnému základu ani rozpolceně či nesourodě, jak to u některých alb bývá.

Více snad již stačí jen říci, že pokud se vám tedy takovýto styl hudby líbí nebo jste rovnou fanoušky George Ezry, určitě si v kalendáři dopředu uvolněte místo, ať si takovouto událost nenecháte ujít!

Ceny lístků se pohybují okolo 450 Kč a lze je objednat přes internet (například zde) či zakoupit v prodejnách sítě Ticketpro nebo přímo na pokladně Lucerna Music Baru.

~tz~

Aktualizováno ( čtvrtek, 12 únor 2015 20:21 )  


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Teprve manželství odhalí milencům, jak je život ve dvou složitý.

Victor de Broglie


Reklama

Banner