Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Neděle 17. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Harlej a Alkehol v Hlinsku

Harlej a Alkehol v Hlinsku

Email Tisk

Harlej a Alkehol v HlinskuLetní série kulturních akcí v amfiteátru hlineckého pivovaru nabídne tento víkend další lákavou akci. V sobotu 20. července 2013 se můžete těšit na nadílku toho nejlepšího, co nabízí domácí rocková scéna.

Přední české rockové skupiny Harlej a Alkehol připravily pro své východočeské fanoušky výjimečnou akci. V sobotu 20. července se totiž vystřídají v jeden den na jednom podiu v příjemném prostředí amfiteátru Rychtář. Obě kapely odehrají plnohodnotné koncerty, jako hosté se představí slovenské kapely Gygy a Bank of Joe.

Harlej patří mezi stálice české rockové scény už sedmnáct let. V poslední době se skupina propracovala k velké popularitě i díky energickým rockovým koncertům, které patří k tomu nejlepšímu, co můžete na domácích pódiích zažít. Nejen v tomto regionu to potvrzují jejich vyprodaná vystoupení v kulturních domech.  Poslední album z března 2012 nese název Teleskopický tele a skupina z něj hraje několik písní včetně úspěšného singlu Katalog. Na koncertech samozřejmě kromě novinek zní ty největší hity jako Pověste ho vejš, Z cuby kiwi, Svařák, Přirození, Zfetovanej a mnoho dalších.

Dalšího interpreta také není nutné představovat, vždyť v loňském roce oslavil 20 let své existence. Ke kulatým narozeninám si Alkehol nadělil  2CD s názvem 20 let na tahu, které obsahuje 30 největších hitů a jsou zde i dvě zbrusu nové písně jako bonus. Mezi výběrem nechybí Život je krátkej, Nonstop, Anděl strážnej, Hospodo nalejvej a nebo Buráky, které jistě zazní naživo v Hlinsku.

Brány amfiteátru Rychtář se v sobotu 20. července otevřou v 16:30, nabitý program začne chvíli poté, tak přijďte včas. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 199 Kč,  na místě bude jejich cena 250 Kč.

Příjemné koncertní prostředí opět nabídne velkokapacitní stany, mnoho míst k sezení, výčepy s různými druhy piva Rychtář a kvalitní technické zázemí. U amfiteátru bude opět připravené vyznačené parkoviště pro větší komfort návštěvníků, dostatečné sociální zázemí se stalo již standardem. Jako další zavítají toto léto do Hlinska ještě skupiny Tři Sestry nebo Kryštof. Více informací naleznete na stránkách www.letosrychtarem.cz nebo na facebooku.

 

 


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Slávu velkých lidí vždy měříme prostředky, kterými ji dosáhli.

ROCHEFOUCAULD


Reklama

Banner