Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Neděle 19. listopadu 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Hip Hop Jam 2010 odhaluje další velké jméno

Hip Hop Jam 2010 odhaluje další velké jméno

Email Tisk

hip hop jamJe nejvyšší čas široké veřejnosti představit další velké jméno v line upu letošního 4. ročníku festivalu Hip Hop Jam 2010, který se uskuteční 15. - 17. července 2010 v luxusním přírodním areálu pískovny Oplatil na hranici obce Staré Ždánice mezi Pardubicemi a Hradcem Králové.

Když jsme v roce 2007 přivezli na první Hip Hop Jam nefalšovanej dirty south zvuk v podobě Davida Bannera, nikdo tenkrát nechápal z pekla, které se odehrálo na pódiu i mimo něj. Vyslyšeli jsme prosby a přání všech dirty south fans a v roce 2010 přivážíme jednoho z králů H-Townu, dvoumetrové rapující hovado jménem Slim Thug.

Už nyní se můžete těšit na tenhle texaskej masakr, kterej má na triku několik úspěšných alb a nespočet mixtapes + hostovaček s lidma typu Bun B, Pharrell, T.I., Chamillionaire, Paul Wall, Mike Jones, Beyoncé, Gwen Stefani atd. Navíc je i nyní pořád aktivní a maká na svém novém albu Tha Thug Show.

Boss of All Bosses premiérově v Čechách na letošním Hip Hop Jamu! Dej si www.myspace.com/slimthug, vlítni na youtube + google a pečlivě studuj jeho diskografii. Loupni si vykřičník ve svém kalendáři u soboty 17.7.2010 a těš se na real Slim Thuga madafaka show!

Ptáte se, to je letos vše? Není! Ptáte se, zdali budou v line upu další velká jména z USA? Ano, budou! Pořád váháte se svou účastí? Máme pro vás shrnutí toho, co vás letos na 4. ročníku Hip Hop Jamu čeká a nemine.

V první řadě poprvé v historii Hip Hop Jamu pravé prázdninové prostředí = vyhlášené koupání hned vedle přírodního areálu! V druhé řadě line up ve složení: SLIM THUG (USA), DJ PREMIER (USA), Bigg Boss Jam (Orion, Vladimir518, James Cole, Hugo Toxxx, La4, DJ Mike Trafik), Rytmus feat. Kontrafakt, Názov Stavby (Čistychov, Dena, Šegi100, Slipo, Bacil, DJ Hajtkovič), Indy&Wich+La4, Nironic (USA), Hi-Def (USA), Rasco (USA), Prago Union, DeFuckTo, Pio Squad, H16 (SK), Vec+Zverina (SK), Moja Reč (SK), BPM, Tafrob + DJ Maztah, Jay Diesel + David Steel, Kaidžas + DJ Lucco (SK), Dramatikz (SK), MAAT, 2H+ feat. DJ Tager (SK) + další jména vč. USA již brzy!

Kromě rapu se můžeš už nyní těšit na vychytanou adidas Originals dance arénu (produkce: Fidli & Beat Up), letní díl freestyle soutěže Battle Night (produkce: MikeL & Abed), Radio Spin Stage, top 20 cz+sk DJs, slavnostní vyhlášení letošního ročníku Tic Tac Hip Hop Talents a řadu dalších vychytávek, kterými vás průběžně informujeme na oficiálním webu festivalu www.hiphopjam.cz + oficiálním facebook profilu Hip Hop Jam Official.

Jak jsme informovali již v minulých měsících, 3denní permanentky na letní Hip Hop Jam 2010 jsou letos k dostání pouze v předprodejní síti Ticketportal a v síti Sazka Ticket, tzn. na každé poště, benzínce či trafice! Dále pak přes online e-shop www.hiphopshop.cz (bez poplatků!) a v kamenných shopech. Aktuálně je v prodeji limitovaná série lístků za libovejch 600,-Kč, což je u takhle velkého festivalu víc než přijatelná cena.  

Nenech si ujít tuhle prázdninovou událost číslo 1! Luxusní koupání, USA headlineři, kompletní česká s slovenská špička rapu v čele s Bigg Boss, eNeS, KF, adidas Originals dance aréna, freestyle soutěž Battle Night, Tic Tac Hip Hop Talents, Radio Spin Stage a tisíce lidí z Čech s Slovenska = neopakovatelná atmosféra!

Více info na www.hiphopjam.cz.

Aktualizováno ( sobota, 15 květen 2010 09:17 )  


Banner
Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o doplňky stravy české značky JML

SOUTĚŽ o vstupenky na STO ZVÍŘAT do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o tři původní české detektivky z nakladatelství MOBA

SOUTĚŽ o knihu ROLLING STONES - 1963-1965 Na cestě za hvězdnou slávou

SOUTĚŽ o vstupenky na RCZ - Rammstein Tribute Show do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o knihu MOŘEPLAVEC

SOUTĚŽ o vstupenky na BENA CRISTOVAO do Hradce Králové

SOUTĚŽ o vstupenky na Vypsanou FiXu do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o deskovou hru OSTROV SKYE

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

SOUTĚŽ o hru ESCAPE ROOM

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Dogma není nic jiného než výslovný zákaz myslet.

FEUERBACH


Reklama

Banner
Banner