Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Úterý 12. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Divadlo Hlasovat o ceně veřejnosti pro východočeské dobrovolníky můžete až do neděle!

Hlasovat o ceně veřejnosti pro východočeské dobrovolníky můžete až do neděle!

Email Tisk

 den-d-eu-120x60V neděli 14. března 2010 bude na internetové adrese www.den-d.eu ukončeno hlasování o ceně veřejnosti pro jednoho z nominovaných východočeských dobrovolníků, který slavnostně převezme ocenění v rámci galavečera Den D 2010.

"Dobrovolník je každý, kdo bez nároku na odměnu věnuje svůj čas a schopnosti ve prospěch lidí ve svém okolí. Ve východních Čechách působí tisíce dobrovolníků a jako poděkování za jejich službu pořádáme galavečer Den D, při kterém obdrží nominovaní dobrovolníci vybraní odbornou komisí keramického anděla a další hodnotné ceny. Jedna z cen je udělována veřejností na základě internetového hlasování na www.den-d.eu," vysvětlil Jan Machek z obecně prospěšné společnosti Terra nostra - malebný kraj, která galavečer Den D pořádá.

Letošní ročník galavečera Den D 2010 se uskuteční v neděli 14. března od 16 hodin ve Východočeském divadle v Pardubicích. Návštěvníci galavečera se mohou těšit na společnost východočeských dobrovolníků a jejich rodin, moderátory Českého rozhlasu Pardubice Jitku Slezákovou a Martina Stratílka, hodinové vystoupení českého folkového písničkáře Pavla Dobeše a slavnostní atmosféru. Vstup na galavečer Den D 2010 je již tradičně zdarma a galavečer je otevřen široké veřejnosti.

"Pardubický kraj pořádání galavečera Den D tradičně podporuje. Lidi, kteří zdarma pracují ve prospěch druhých, v běžném životě často přehlédneme.  Přitom právě oni si zaslouží poděkování a mediální podporu, protože názorně ukazují jak nežít jen pro sebe. Jsme rádi, že i Královéhradecký kraj se k myšlence galavečera Den D připojil," uvedl Radko Martínek, hejtman Pardubického kraje.

Hlasovat pro "svého" dobrovolníka můžete na www.den-d.eu. Dobrovolník, který obdrží nejvíce hlasů, obdrží Cenu veřejnosti.

Galavečer Den D pořádá Terra nostra - malebný kraj, o.p.s., pod záštitou hejtmanů Královéhradeckého a Pardubického kraje, primátora Statutárního města Pardubice a poslanců Parlamentu České republiky Miloslava Souška a Hany Orgoníkové.

 

Aktualizováno ( pátek, 12 březen 2010 19:25 )  


Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Aforizmus je posledním článkem dlouhého řetězu myšlenek.

EBNER – ESCHENBACHOVÁ


Reklama

Banner