Horkýže Slíže v Pitch clubu

pondělí, 06 říjen 2008 08:15 Jaromír Zajíček (Zajda)
Tisk

Horkýže SlížeNejpopulárnější současná slovenská kapela? Není žádných pochyb, že hovoříme o punk rockové úderce Horkýže Slíže. Je nám ctí přivítat 10. října 2008 tento svérázný kvartet z Nitry v nově otevřeném Pitch clubu v Chrudimi.

Majko, Kuko, Marek a Jurko s sebou na turné berou i svěží partu HC3, která se na česká podia vrací po dlouholetém pobytu v USA.

 

Kdy: 10. října 2008 od 20:45 hodin
Kde: Pitch club, Chrudim
Support band: HC3
Vstupné: 150,- v předprodeji/ 180,- na místě

 

Zde je přesný line-up akce:

20:45 - 21:30 - HC3
22:00 - 23:45 - Horkýže slíže

Kromě koncertu samotného jsme pro vás nachystali i velmi zásadní novinky.

Posilujeme výčep - reagujeme tak na negativní zkušenost z první akce, na které mnoho z vás strávilo dlouhé chvíle ve frontě na pivko. V clubu přibyla nová pípa.

Přidáváme odkládací plochy - chápeme, že nechcete pařit se sklenicí v ruce, proto přidáváme poblíž parketu velkou dřevěnou desku pro odložení vašich drinků.

Zvyšujeme kapacitu míst k sezení - na open party byl možná pro někoho z vás problém sednout si a dát si chvilku pohodu. Proto přidáváme sedačky, ve kterých si můžete dát chillout.

Opravujeme podlahu - podlaha skutečně nebyla v ideálním stavu poté, co jsme objekt převzali. Nyní se jí alespoň částečně pokoušíme dát do slušného stavu.

Doděláváme bar - Určitě jste si všimli, že barový pult nebyl zcela dokončen, to by na Pitch present - Horkýže slíže už mělo být jinak. Stejně tak jako šíře sortimentu. Bude led a samozřejmě i brčka, o která jste měli zájem na open party.

Těšíme se na vás. Pitch club team

Více na http://pitch.cz.

Aktualizováno ( středa, 08 říjen 2008 14:20 )  
SEO by Artio