Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Středa 13. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Ostatní Hradecký májový candrbálek

Hradecký májový candrbálek

Email Tisk

hradec_majalesS blížícím se jarem se neodvratně blíží i největší studentský svátek. Všem již zajisté v hlavě naskočí slovíčko MAJÁLES. Protože student, který jej nezná, jakoby nestudoval a nežil. Již tradičně na obvyklých místech za studentské ceny pestrý a lákavý program. Do Hradce Králové se majálesové veselí vrací v pátek 23. dubna 2010 na místo činu a účinku; do ŠIMKOVÝCH SADŮ.

Na letošní "hedlajnery" se můžete těšit již dnes a pro jistotu si obstarat lístek s předstihem. A PIVO ZADARA? To je úplatek pro vás.

Věrným Majálesu se můžete stát na webu www.majales.cz a po účastech na třech ročnících vás již po celý život budou na Majálesu čekat tři piva zdarma. A kdo koupí lístek dnes a stane se členem klubu, vyhrává na plné čáře ? nejlevnější lístek a pivo k tomu!

Kdo bude hrát a zpívat?
A kdo vám tento rok k pivu zapěje, struny rozvibruje a úsměv nadělí? KRYŠTOF, HORKÝŽE SLÍŽE, MIG 21, VYPSANÁ FIXA, STO ZVÍŘAT A UDG. A samozřejmě. My víme. Majáles není jenom o hudbě.

Král získá čest a slávu, ale i skvělé ceny
Majáles bez svého Krále je jako zima bez sněhu. Kandidátem může být kdokoli lehce extrovertní povahy, kdo se nebojí lidem něco ukázat, sdělit a pobavit je. Náročné? Jak pro koho. Na vítězného krále myslíme i finančně, proto motivací může být odměna v podobě pěti tisíc korun, cool binární hodinky The One, bečka piva či zástupy fanynek pod okny koleje. Prostřednictvím kandidátů na Krále ale mohou zaznít i vážná témata, která trápí studenty v Čechách.

Kdo chce vědět víc (a kdo víc ví je přeci chytřejší), koukněte na web www.majales.cz, kde Vám Hodná holka řekne co a jak. Samozřejmě nejčerstvější aktuality najdete na facebooku.

 
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner