Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 20. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Ostatní II. Chrudimský Rallye Sprint

II. Chrudimský Rallye Sprint

Email Tisk

RallyeChrudim - Po úspěšném I. Chrudimském Rallye Sprintu je na 16. duben 2011 připraveno pokračování v prodloužené verzi. Ve druhém ročníku se RZ prodlouží ze 4,3 km na 9,4 km díky tomu, že původní přejezdová trať se na tento ročník stala ostrou RZetou.

 

"Depo bude v Medlešickém pivovaru, kde je zajištěné perfektní zázemí a občerstvení jak pro závodní jezdce, tak i pro diváky. Startovat se bude na rozcestí za Medlešicemi směrem na Markovice, před železničním přejezdem se trať stáčí na Třibřichy. V Třibřichách za školou se pojede ostře doprava po silnici mezi domy na mostek a esovitými zatáčkami na hlavní silnici směrem na Dřenice. Ve Dřenicích jsme připravili pro jezdce několik zpomalujících retardérů a šikanu kolem autobusové zastávky, které zaujmou i oko diváka. Cíl bude za Dřenicemi asi 200 m před rozcestím na Medlešice. Po polední pauze se směr otočí a jezdci se budou muset vyrovnat se změnou sklonu zatáček i celkovou charakteristikou tratě," říká pořadatel Martin Kučera.

Depo bude otevřené od 6:00 hodin, kdy budou přejímky, a od 7:00 hodin budou probíhat tréninkové jízdy. Po 9:00 hodině se počítá s plánovaným startem 1. RZ. Ukončení závodu se předpokládá mezi 17:00 a 18:00 hodinou. Celkem se pojede 6 měřených RZ ,u kterých se časy sčítají. Vyhlášení bude probíhat cca 30 minut po dojetí posledního vozu.

"Chtěl bych poděkovat obcím Medlešice, Třibřichy a Dřenice za umožnění této akce, kdy se sjedou závodní jezdci z celé republiky, aby porovnali síly svých strojů a vlastních dovedností," dodává Kučera.

Stejně jako v loňském roce bude předjezdcem závodu chrudimský místostarosta Roman Málek.

 

Aktualizováno ( čtvrtek, 14 duben 2011 23:03 )  
Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o vstupenky na FLASH FESTIVAL

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner