Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Úterý 12. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Imagination Festival oznámil první jména

Imagination Festival oznámil první jména

Email Tisk

Imagination Festival oznámil první jménaImagination Festival představí 16 října 2015 na Výstavišti v pražských Holešovicích nejsilnější lineup v historii! Těšit se můžete na více jak 30 djs ze všech koutů světa, z nichž je hned několik zařazeno v top100 dj’s dle prestižní ankety djmag. Na své si přijdou milovníci elektronické hudby napříč všemi žánry na 3 stagích, z nichž budou 2 velké main stage.

První fáze odhalila holandského legendárního hardstylového dje Brennan Heart, který se řadí mezi TOP3 hardstyle projekty světa a více jak 4 roky se drží v TOP100 dle ankety djmag. Jeho skladby „Imaginary“ ve spolupráci s Jonathanem Mendelsonem či „Lose my Mind“ s Wildstylez mají na serverech youtube dohromady přes deset miliónů shlédnutí.

Milovníci drum & bassu si přijdou na své při show holandského projektu Black Sun Empire, kteří vystoupí ve světové premiéře versus setu s dalším velkým zahraničním projektem. Z Brazílie přiletí do České Republiky legendární DJ Marky, který se na scéně objevuje již přes 20 let. USA přiletí reprezentovat Gridlok, který vystoupí také ve světové premiéře versus setu s jedním z nejznámějších dnb dj’s a producentů současnosti. Nebudou chybět ani stoupající hvězdy jako holandští June Miller a liquid funkový Maduk, či ruští Gancher & Ruin.

Hardcore heads ze střední evropy si přijdou na své na Devastator stagi, kde vystoupí královna hardcore techna Miss K8, jež produkuje spolu s Angerfistem a složila hymnu největšího hardcore festivalu světa Dominator. V posledním roce se stala nejrychleji stoupající djkou ve svém žánru.

Organizátoři napověděli, že první fáze odkrytého lineupu je pouze začátek a festival se rozroste ještě o mnoho dalších velkých jmen. Celkový počet zveřejněných jmen je momentálně 8 z 34.

Nejlevnější vstupenky seženete v síti Ticketportal. Zahraniční návštěvníci pak v sítích UKF, Paylogic a festivalové balíčky v síti FestTicket.

Facebooková událost: http://bit.ly/Imagination2015

Oficiální web bude spuštěn v následujících týdnech na adrese www.imaginationfestival.cz

Aktualizováno ( čtvrtek, 06 srpen 2015 10:59 )  


Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Mudrci zdaleka nepřinesli světu tolik vzruchu a štěstí jako prostí lidé.

RAABE


Reklama

Banner