Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 24. listopadu 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Ostatní Já, matka - Klamání tělem

Já, matka - Klamání tělem

Email Tisk

Já, matka (kresba Dita Korbelová)

Ahojte,

slíbila jsem vám super vtipný článek z mé návštěvy u maminky. Bohužel se musím omluvit, návštěva se nekonala. Mamina bojuje s nějakým ošklivým bacilem a já nechtěla svého prcka vystavovat takovému nebezpečí.

Dost na tom, co jsme si už užili. Když jsme s mámou mluvila po telefonu, jasně jsem ji řekla, ať si zajde k doktorovi. Že to, jak mluví a co slyším ve sluchátku, se jen vzdáleně podobá jejímu hlasu, plný nos, co chvíli si mohla vykašlat plíce a já ji hnala k doktorce. Ovšem ta ženská má svůj vlastní rozum. Má takové a takové pastilky na krk, k tomu pije čaj na průdušky, do toho cpe paralen… Jak myslíte, že to dopadlo? Včera byla u doktorky a má antibiotika. Krásně se ji ta chřipka zmocnila. Ale nepřizná, že jsem měla pravdu. To je baba na zabití, fakt.

A s malým jsme byli na rizikové poradně. Když jsme vešli, tak doktorka, jenž se o něj starala na jipu při narození, nevěřila, že je to Jiříček. Všechno v pořádku, vlastně mi řekla, že nemá se mnou a s malým žádnou práci. Na rehabky chodíme, naše pediatrička taky dělá to nejlepší. Takže je s námi bez práce a tak jsme si aspoň trochu popovídaly. A mezi našim klevetěním jsem se taky dozvěděla, že malý klame tělem. Když jsem to chtěla vysvětlit, tak říkala, že vypadá na sedmiměsíční dítě a přitom mu je pět, tudíž vypadá jako by nic neuměl, i když má zákonitě čas. To je to její klamání tělem. A když jsem nad tím přemýšlela, tak já taky klamu tělem, aspoň částečně. Je mi ehmehm tři (no dobře, třicet tři) a vypadám na čerstvých osmnáct. A k tomu jako Selena Gomez, tak to sedí, ne?

Dělala jsem si na Facebooku nějaký test, kde jsem měla vybrat svou profilovou fotku, nejlépe zepředu a ten systém mi vybral známou osobnost, které se nejvíce podobám. Taková mladá žába, to jsem prostě celá já. I když tu Selenu moc neznám, jen myslím, že chodila s tím mladým zpěvákem, Bieberem, ne?

No, to je asi jedno. Mějte se krásně, mí milí čtenáři, a příští týden se opět ozvu.

Jacek

Aktualizováno ( úterý, 21 březen 2017 10:16 )  
Banner
Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o vstupenky a knihy Miro ŽBIRKY

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

SOUTĚŽ o dvě knihy Danky Šárkové

SOUTĚŽ o doplňky stravy české značky JML

SOUTĚŽ o vstupenky na STO ZVÍŘAT do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o tři původní české detektivky z nakladatelství MOBA

SOUTĚŽ o knihu ROLLING STONES - 1963-1965 Na cestě za hvězdnou slávou

SOUTĚŽ o vstupenky na RCZ - Rammstein Tribute Show do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o knihu MOŘEPLAVEC

SOUTĚŽ o vstupenky na BENA CRISTOVAO do Hradce Králové

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner