Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Úterý 12. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Ostatní Já, matka - Nic nového se neděje (až na tu stalkerku - jen si to přečtěte!)

Já, matka - Nic nového se neděje (až na tu stalkerku - jen si to přečtěte!)

Email Tisk

Já, matka (kresba Dita Korbelová)

Ahoj,

Uplynul týden od posledního článku o mě versus bio matky a to by bylo, aby nedošlo k další konfrontaci. Na facebookové stránce si mě našla jistá žena, ze které se normálně stala stalkerka. No fakt, nedělám si srandu. Mám sice profil zablokovaný pro „ne“ přátele, takže nic z mého soukromí vidět nemůže, ale zprávy mi psát může.

Je to k popukání, když mám co dvě hodiny žádost, že nějaký kontakt se mnou chce navázat spojení – to jako vážně? Díky Facebooku! 

No, každopádně se jedná o nějakou dámu bez profilové fotky, jednou je to Bio matka, pak to byla Hovno matka (pardon, ale opravdu to tak bylo!), poté to byla Be Ruška, potom zase nějaká Ka Chnička… Dáma má asi pod čepicí… Smysl pro humor oceňuji… A proč mi jich píše tolik? Nééé, není to kupa fanynek, je to jedna a ta stejná žena, která mi dopodrobna vypisuje, jak úmyslně zabíjím své dítě, když mu dávám ony již zmiňované a všemi zatracované pribiňáky a lipánky, jak mu ubližuju, když mu dávám „mé“ jídlo, že to jej rovnou můžu utopit a vyjde to na stejno…

Jsem docela prudká povaha a dokážu se hádat i přes zprávy a sms a podobně, ovšem tady jsem věděla, že nemá cenu jakkoliv reagovat. Nepotřebuju se obhajovat. Jednou jsem si rýpla do vosího hnízda a napsala ji, co říká na chodítko.. Jestli dítěti nebudu ničit kyčle a tím jej vědomě budu stavět do budoucího invalidy. Samozřejmě opět vlna neskutečné kritiky, kde dotyčná nešetřila ani přisprostlými výrazy. Ovšem já se bavila. Pak mě to přestalo bavit, zablokovala jsem ji. Yeahaaa, a druhý den mi napsala Oksana Vesnice. Jak říkám, dotyčná snědla vtipnou kaši.

To, co mi píše vám interpretovat nebudu a vlastně ani nemůžu, protože některé slova nejsou zrovna příliš líbivé, ale jestli bude pokračovat a někdy mě někde potkáte, zeptejte se mě na to. Třeba zrovna budu mít nějakou tu zprávu uloženou v telefonu. Teď jsem všechny smazala a madam asi došla inspirace, protože mám dva dny klid. Nevybíjí mi baterku – sůva jedna.

P.S.: Jiříček je spokojený, hodný a zdravý a máme se fajn. Moc fajn. Dnes konečně pořádně teplý, horký den, takže jsme si to užili venku. A přidávám fotku z nedávné doby, protože já a on, my dva máme všechno na párku. Máme se rádi a nic nám nechybí!

Jacek 

Aktualizováno ( úterý, 18 červenec 2017 18:55 )  
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner