Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Úterý 12. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Ostatní Já, matka - Všechno oukej

Já, matka - Všechno oukej

Email Tisk

Já, matka (kresba Dita Korbelová)

Ahoj,
tak se po týdnu opět ozývám. A začnu hned tím nejlepším, co se děje. Po osmi měsících můžu s klidným svědomím říct, že Jiříček je na sto procent a naprosto, dokonale, úplně nejvíc zdravý. To, že stále docházíme k některým lékařům a na rehabilitace neřeším, mám na mysli jakoukoliv nemoc, nějakou bakterii – něco takového, odporného, které už nikde nemá. Jupí já jéj. Byste nevěřili, jak jsem z toho šťastná.

A jelikož je to podle doktorky kluk jako buk, hned jej naočkovala. No, byla jsem z toho víc vystrašená než maličký. A opět – s přehledem a bez problémů zvládnuto. Mi ten anděl, co jej nahoře hlídá, teď vrací všechny ty stresy a strach, co jsem zažívala od jeho narození. No, co vám budu povídat, všechno je moc fajn, zalité sluncem a bez jediného mráčku.

Ne, nepřidala jsem se do žádné sekty, ale mám v sobě tolik pozitivní energie, že chvilkami si přijdu jako zfetovaná. Například dneska jsem při vaření oběda na zítřejší den... (do prkna, já ještě pečůůůů masooooo… už jsem zpět – to spálené okrájím ?) No, jednoduše jsem tančila po celé kuchyni. Malého jsem měla u sebe v židličce, kterou sice má na jídlo, ale on ji miluje i jen tak na relax a když jsem prováděla různé pohyby, velmi jej to bavilo. Však taky na konci článku máte fotku, jak byl vysmátý. Maminka ho evidentně baví.

Jinak jsem dnes zjistila, že léto bude hodně napráskané, ale aspoň bude o čem psát. Pokud to klapne, pojedeme se podívat na start Tour de France, potom navštívíme Livigno a v srpnu na týden do Čech i se psem a to jsme uvažovali nad Šumavou. Já tak začínám přemýšlet, že jako máma na mateřské se mám líp než před mateřskou. S malým to je jasné, ale i s činnostmi, které jsou okolo. Protože v době, kdy jsem pracovala, bych na tři „dovolené“ určitě nejela. Jo a jasně, to musím napsat, mám báječného chlapa. Vlastně dva chlapy!ak se radujte se mnou, opět! Ale když ono to jinak nejde.

Příští týden se dozvíte, jak Jiříček tráví tyto horké dny a když se zadaří, bude i fotka přímo z daného momentu.

Mějte se fajn!

Jacek 

 

Aktualizováno ( úterý, 20 červen 2017 18:28 )  
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner