Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Sobota 16. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Jediný koncert Chinaski na Vysočině

Jediný koncert Chinaski na Vysočině

Email Tisk

chinaski heralecVelké festivaly a zimní stadiony vymění Chinaski o letošním podzimu za intimní prostředí klubů. Připomínají si tak atmosféru, kterou mají jako všechny rockové partičky nejraději. Byť se jedná o koncerty s mnohem menší produkcí, technikou a zázemím než se odehrávaly jejich poslední megaturné. A stejně jako před pěti lety, ani v aktuálním klubovém speciálu nechybí oblíbený kulturní dům Herálec, kde Chinaski vystoupí v sobotu 19. listopadu 2011.

Být fanouškům doslova nadosah, vnímat jejich ohlasy, maximální nasazení a z posledních sil bojovat o přídavky ve vydýchaném sále, to se na halové šňůře nestane. A také se nestane, aby kapela hrála dvě a půl hodiny a nasadila pecky, které si publikum vyžaduje, ale přes deset let na ně nebylo v playlistu místo. A to vše právě nabídne klubový speciál 2. Muzikanti kolem Michala Malátného zahrají průřez všemi alby, které kapela vydala od roku 1995, méně známé písně se budou střídat s úspěšnými hity Klára, Stejně jako já nebo První signální.
Chinaski mají navíc ke kulturnímu domu v Herálec neobvyklý vztah. Byli totiž prvním známým interpretem, který dal dnes již vyhlášenému koncertnímu místu šanci. Vystoupili zde již v roce 1999 a několikrát se do Herálce s velkým ohlasem vrátili, než se stali stadiónovou kapelou. Naposledy právě před pěti lety v rámci prvního klubového speciálu.
Turné má i preventivní poselství – bojuje proti požívání alkoholu za volantem, a proto se jeho podtitul nese ve znamení hesla „Chceš vidět i další náš koncert naživo? Je to na tobě!“. Návštěvníci každého z koncertů  si užijí nejen řádnou porci skvělé hudby, ale budou mít možnost u stánku BESIP dostat alkohol testery, reflexní prvky a hlavně si pomocí speciálních brýlí a hry vyzkoušet, jaké to je řídit pod vlivem alkoholu s 1,5 promile v krvi.

Vstup do kulturního domu bude umožněn po 19 hodině. Více než dvouhodinové vystoupení začne o hodinu později. Na akci jsou připraveny autobusové svozy z blízkého okolí zdarma, po koncertu nebude chybět tradiční rockotéka. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 190 Kč, na místě bude cena 240 Kč.

Více informací naleznete na internetových stránkách http://www.kdheralec.cz/ nebo na facebooku www.facebook.com/kdheralec.

Program podzim 2011 (12 let koncertů v KD Herálec)
08.10. VINOBRANÍ
22.10. STO ZVÍŘAT + POLEMIC
05.11. ZRF: ŠKWOR + IMODIUM
19.11. CHINASKI
03.12. MIKULÁŠSKÁ ZÁBAVA
16.12. UDG + RYBIČKY48
25.12. ŠTĚPÁNSKÁ ZÁBAVA

 

 


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Skutečnost, že nás někdo miluje, nás málo uspokojuje. To, co nás činí vskutku šťastnými je, že my můžeme někoho milovat.

Paul Claudel


Reklama

Banner