Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 20. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Zdraví Jóga centrum ve Žďárci u Skutče přivítá dobrovolníky z celého světa

Jóga centrum ve Žďárci u Skutče přivítá dobrovolníky z celého světa

Email Tisk

Joga nidrasana, foto: M. FílováŠrí Dévpuridží ášram ve Žďárci u Skutče je místem, kam se na první dva týdny v září sjedou dobrovolníci z nejrůznějších koutů světa, například z Japonska, Ruska, Francie, Španělska, Chorvatska a dalších zemí. Mezinárodní dobrovolnický projekt ve žďáreckém jóga centru s dlouholetou tradicí zaštiťuje organizace INEX - Sdružení dobrovolných aktivit.

Více než desítka lidí různého věku i národnosti bude dva týdny pomáhat s renovací budovy, která bude součástí centra. Dobrovolníci se tak budou podílet na několikaleté snaze o rozvoj tohoto jóga centra. V případě potřeby budou dobrovolníci pečovat o okolní zeleň či pomáhat v kuchyni.

Součástí tohoto projektu jsou pravidelné ranní hodiny jógy a odpolední relaxace. Jde vskutku o velmi specifický dobrovolnický projekt, díky kterému se dobrovolníci seznamují nejen s českou kulturou, ale i s alternativním způsobem života.

Volný čas nebude věnován pouze józe, dobrovolníci budou poznávat okolí, které skýtá mnoho možností, například návštěva pivovaru v Poličce či tradičních trhů v Hlinsku.

INEX-SDA je organizací, která tento projekt zaštiťuje. Jde o sdružení dobrovolných aktivit je nevládní nezisková organizace působící od roku 1991 v oblasti mezinárodního dobrovolnictví, mezikulturního vzdělávání a výchovy k aktivnímu občanství. Zprostředkováváme pro Vás dobrovolnické projekty po celém světě a pro zahraniční zájemce organizujeme podobné pobyty u nás.

Aktualizováno ( úterý, 19 listopad 2013 09:37 )  
Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner