Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 15. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba José Carreras zazpívá, Vanessa Mae zahraje na housle a děti budou zdravější

José Carreras zazpívá, Vanessa Mae zahraje na housle a děti budou zdravější

Email Tisk

José Carreras zazpívá, Vanessa Mae zahraje na housle a děti budou zdravější

V úterý 11. listopadu 2014 uspořádá společnost CENTRAL GROUP v pražské O2 aréně hudební událost letošního roku. Na unikátním dvojkoncertě vystoupí světoznámý tenor José Carreras a houslová virtuoska Vanessa Mae.

Jedná se o světovou premiéru, protože tyto hvězdy v rámci společného koncertu ještě nevystupovaly.

Koncert bude pořádán ve znamení charity – CENTRAL GROUP garantuje, že akce vynese minimálně 1.000.000 Kč Nadačnímu fondu pro zdraví dětí.

CENTRAL GROUP je největším rezidenčním developerem a investorem v České republice. Charitativním dvojkoncertem José Carrerase a Vanessy-Mae oslaví firma 20. výročí svého založení a zároveň se tím plně hlásí ke své společenské odpovědnosti. „Myslím si, že když se firmě daří, je potřebné a správné podporovat obecně prospěšné věci, které by bez sponzorství často vůbec nemohly vzniknout a fungovat," říká k tomu Dušan Kunovský, šéf společnosti CENTRAL GROUP.

Ta již v roce 2007 založila Nadační fond pro zdraví ve prospěch Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze 4 – Podolí. Za dobu svého působení tento nadační fond podpořil již 85 konkrétních projektů a společnost CENTRAL GROUP mu každoročně předává garanční šek v hodnotě 1 000 000 korun. V jeho prospěch také pořádá řadu charitativních akcí – například na počátku letošního roku uspořádala v pražském Obecním domě exkluzivní módní přehlídku světoznámé návrhářky Blanky Matragi, která pro nadační fond vynesla více než 900 tisíc korun.

José Carreras zazpívá, Vanessa Mae zahraje na housle a děti budou zdravějšíUnikátní spojení světových hvězd
Hudební událost roku zahájí v úterý 11. listopadu 2014 ve 20:00 hodin v pražské O2 aréně houslová virtuoska Vanessa-Mae. Následovat bude vystoupení světoznámého tenora José Carrerase s Českým národním symfonickým orchestrem řízeným dirigentem Davidem Gimenezem. Speciálním hostem večera pak bude slavná irská sopranistka Celine Byrne.

Španěl José Carreras je předním světovým tenoristou, kterého proslavily zejména interpretace děl Giuseppe Verdiho a Giacoma Pucciniho. Celosvětového úspěchu dosáhl díky své účasti mezi „Třemi tenory" spolu s Plácidem Domingem a Lucianem Pavarottim. Vanessa-Mae je britsko-singapurská houslová virtuoska, která ve své tvorbě prolíná pop music a klasickou hudbu. Je označována za nejslavnější houslistku současnosti.

Jak se dostat na koncert?
Vstupenky na tento mimořádný charitativní koncert v běžné prodejní síti nekoupíte. Vstup je možné získat pouze od CENTRAL GROUP formou poukázky za stanovenou finanční částku. Zájemci si mohou vybrat z poukázek na místa k sezení v jedné ze sedmi kategorií O2 arény. Podle zvoleného sektoru se odvíjí výše hodnoty poukázky. Speciální nabídkou je pak omezený počet míst do Klubového patra a do VIP Party boxů, kde bude k dispozici po celou dobu večera bohatý raut.

 

José Carreras zazpívá, Vanessa Mae zahraje na housle a děti budou zdravějšíPoukázky na vstup je možné si objednávat již nyní v rámci současné zvýhodněné nabídky, která platí jen pro prvních 50% objednaných poukázek z každé kategorie. Více informací a možnost objednávky míst je k dispozici na www.koncert2014.cz.

 

 

 

 

José Carreras zazpívá, Vanessa Mae zahraje na housle a děti budou zdravější

Aktualizováno ( úterý, 29 červenec 2014 17:37 )  


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Skutečnost, že nás někdo miluje, nás málo uspokojuje. To, co nás činí vskutku šťastnými je, že my můžeme někoho milovat.

Paul Claudel


Reklama

Banner