Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Neděle 17. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Ostatní Každý správný muž, nosí v kapse nůž

Každý správný muž, nosí v kapse nůž

Email Tisk

Nože značky MuelaJeden z nejstarších nástrojů, které provázejí lidstvo od jeho batolecího věku, se vyvinul z kamenné štěpiny ve vysoce sofistikovaného pomocníka. Zatímco nebývá zvykem, že bychom s sebou nosili oštěp, mlat nebo luk a šípy, na nůž velká část populace nezapomíná.


Přemýšlíte, čím potěšit na vánoce svého přítele, kamaráda, bratra, či manžela? Pořiďte jim unkátní lovecký nůž značky Muela.


Nože Muela jsou zakázkové lovecké nože s dlouholetou tradicí vyráběné ve Španělsku rodinou Muela po několik generací.  K výrobě používají molybden-vanadiovou ušlechtilou ocel. Rodina Muela má celosvětovou reputaci jakou výrobce exkluzivních a velice kvalitních (nejen) loveckých nožů, která dbá zejména na použití jen těch nejkvalitnějších materiálů

Nože značky MuelaKaždý nůž Muela je ukázkou  zručného opracování přírodních materiálů, jako je jelení paroží či exotické dřevo. Jejich nabídka zahrnuje velmi kvalitní a designérsky unikátní kusy pro lov a volný čas. Rodina Muela má ve svém portfoliu klasické Cestovní nože, Kapesní nože a v neposlední řadě také Vystřelovací nože, které často mívají nedobrou pověst, a to jak díky kriminálním živlům, kteří nože zneužívají k trestné činnosti, tak i díky médiím a filmovému průmyslu. Vystřelovací nůž nože tak do jisté míry trpí negativní reklamou o kterou se starají jiní. Nicméně by si spíše zasloužily obdiv. Jedná se o užitečné nástroje, které používají mimo jiné i speciální bezpečnostní služby, policie, záchranáři a armáda. Určitou specialitkou jsou pak bojové nože.Více na http://www.stockrider.cz  a http://cuchillosmuela.com.

 

 

 

Nože značky Muela

Aktualizováno ( pondělí, 28 listopad 2011 12:26 )  
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner