Kinotip: Hunger Games: Síla vzdoru 2. část

Hunger Games: Síla vzdoru 2. částSilné finále světového fenoménu jménem „Hunger Games“ vtrhne do kin již dnes pod názvem: Hunger Games: Síla vzdoru část 2.

V epickém závěru je hlavní hrdinka Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence – Terapie láskou) si už konečně uvědomuje co všechno je v sázce. A vlastní přežití ať své vlastní, nebo i celého odboje vystřídal boj za světlejší zítřky. S celým národem Panemu v absolutní válce, Katniss Everdeen konfrontuje Presidenta Snowa (Donald Sutherland – MASH) ve finálním střetu. Spolu se svými nejbližšími přáteli, včetně Galea (Liam Hemsworth – Expendables: Postradatelní 2), Finnicka (Sam Claflin – Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna) a Peety (Josh Hutcherson – Most do země Terabithia) se Kathniss vydává na svou rozhodující misi. Spolu s jednotkou ze Sektoru 13 riskují své životy ve snaze pokusit se o atentát na Presidenta Snowa, které čím dál více posedlý absolutním zničením, jak Katnissiny osoby, tak i toho co představuje pro celý odboj. Smrtící pasti, po zuby ozbrojení nepřátelé a silné morální volby, které pro Katniss Snow připravil, ji vyzvou více než samotná aréna, které čelila ve hrách.

Režie se opět chopí stejně jako předchozích dvou dílů Francis Lawrence (Constantine nebo třeba Já, legenda). I když jsou knihy z předlohy autorky Suzanne Collins už vyčerpané, objevují se zprávy, že obrovský komerční úspěch celé série přivedl Studio k nápadu s vlastním filmem z tohoto univerza.

 

Oficiální premiéra v kinech je stanovena na 19. listopadu 2015.

 


Dobrodružný / Drama / Sci-Fi / Thriller

USA, 2015, 135 min

Režie: Francis Lawrence

Předloha: Suzanne Collins (kniha)

Scénář: Danny Strong, Peter Craig

Kamera: Jo Willems

Hudba: James Newton Howard

Hrají: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Elizabeth Banks,Julianne Moore, Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright, Stanley Tucci, Donald Sutherland, Toby Jones, Sam Claflin, Jena Malone, Natalie Dormer, Gwendoline Christie, Elden Henson, Willow Shields, Robert Knepper, Evan Ross, Mahershala Ali, Wes Chatham, Joe Chrest, Phillip Troy Linger, Monique Ganderton, Stef Dawson, Patina Miller, Mark Jeffrey Miller, Michelle Forbes, Misty Ormiston, Kim Ormiston

ČSFD: http://www.csfd.cz/film/321524-hunger-games-sila-vzdoru-2-cast/prehled/

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.