Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Čtvrtek 14. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Literatura Knižní tip - Krize jako šance

Knižní tip - Krize jako šance

Email Tisk

Knižní tip - Krize jako šanceJak řešit krize a napříště se jim vyvarovat
Kurt Tepperwein

Pokud chcete zjistit, jak převrátit svůj náhled na krizi, jak ji uchopit a přetvořit v jedinečnou šanci, potom je tato kniha určena právě vám. Kurt Tepperwein, autor mnoha bestsellerů jako jsou třeba Pryč s kyselostí, Nemoci vyčtené z tváře, nebo Poselství tvé duše, shrnul svoje dlouholeté zkušenosti a poznatky do praktického průvodce, kde se díky jednoduchým radám a novému myšlení naučíte vnímat krizi jako svou šanci.

Vystoupit z vlastního popela jako bájný pták Fénix

Krize v sobě mívají něco znepokojivého, často nás dokážou úplně vykolejit. Co bylo v jednu chvíli ještě v pořádku, v tu další o tom už pochybujeme. Místo abychom se novou situací nechali zdolat, měli bychom se spíš chopit šance a prostě nově nastavit „výhybky".

Autor nás informuje o tom, jak krize vznikají a jak se na nás projevují. Bere přitom v úvahu různé podoby problémů, do nichž se můžeme dostat, jako například ve vztazích, v profesi, vývojové nebo také duchovní krize. Předkládá možnosti řešení jak je úspěšně zvládnout. Teprve poté nad sebou získáme opět kontrolu a jsme schopni jednat, místo abychom pouze „odpovídali" na podněty.

Kurt Tepperwein se narodil v roce 1932 v Lobensteinu. Mnoho let pracoval jako úspěšný podnikatel a podnikový poradce, než se roku 1973 stáhl z ekonomického života a začal se věnovat léčitelství a výzkumu vědomí se speciálním zaměřením na skutečné příčiny nemocí a bolestí. Od roku 1997 je docentem na Mezinárodní akademii věd. Používání tréninkových metod (mentální, intuitivní a kauzální tréninky), které vytvořil, je dnes nepostradatelnou součástí života pro nesčetné množství lidí, a to nejen pro špičkové manažery, přední sportovce či životní poradce. Je rovněž autorem mnoha bestsellerů. V posledních letech žije také na ostrově Teneriffe.

Potom také pochopíme, že všechno je šance, že nic v živote není proti mně, nýbrž že všechno mi chce jen sloužit a pomáhat, když si ovšem nechám pomoci, poznám šanci a chopím se jí, když využiji možnost, kterou mi tím život nabízí. Každá nesnáz, každá zátěž a každý problém je ve skutečnosti šance."

Knihu Krize jako šance vydává vydavatelství NOXI.

Zakoupit ji můžete na www.bux.cz anebo ve vašich knihkupectvích.

ISBN: 978-80-8111-150-1
EAN: 9788081111501
Formát:125 x 200
Počet stran: 296
MOC: 299 Kč

Nakladatelství NOXI

Aktualizováno ( čtvrtek, 09 leden 2014 08:34 )  


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci.

Jan Werich


Reklama

Banner