Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Úterý 24. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Kompletní zahraniční line-up zimního Let It Rollu

Kompletní zahraniční line-up zimního Let It Rollu

Email Tisk

Let it rollZimní edice festivalu Let It Roll se po roce vrací na Výstaviště Expo v Praze Holešovicích, kde se 15. února 2013 představí na třech stagích více než 20 zahraničních drum&bassových a dubstepových DJs. Vstupenky jsou již v prodeji v síti Ticketportal.

Let It Roll Winter 2013 opět nabídne pořádnou dávku kvalitního drum&bassu a dubstepu. Na třech stagích se totiž představí více než 20 zahraničních DJs, které můžete znát z těch největších zahraničních festivalů. Hlavní stage ve velké hale Křižíkových pavilonů se spojila s uznávaným anglickým labelem Viper Recordings. Představí se na ní majitelé labelu Matrix & Futurebound, dále ShockOne, Smooth, Inside Info, nováčci Six Blade, dříve známí jako Mattix & Futile a svým hlasem celou show podpoří MC Felon. Jako speciální host vystoupí na Viper Recordings stagi Sub Focus, který v současnosti patří k nejžádanějším světovým jménům elektronické hudby.

Druhá, tvrdší a temnější, stage ponese logo nějvětšího drum&bassového serveru na světě, kterým je Drumandbass Arena. Své DJ umění a aktuální tracky zde předvedou nekompromisní Break, Prolix & MC Coppa, Mefjus, Gancher & Ruin, Disaszt a český Forbidden Society. Třetí halu rozduní pomalejší tempo dubstepu a electra, vše pod hlavičkou anglického dubstepového serveru GetDarker. Značku GetDarker bude reprezentovat samozřejmě její zakladatel Darkside a jeho hosti jsou neméně zvučná jména světového dubstepu - Emalkay, Icicle a Koven.

Jestli patříte mezi fanoušky drum&bassu, dubstepu a všeho co je s těmito styly spojené, neměla by vám tato akce uniknout. Vstupenky můžete zakoupit v síti Ticketportal.cz za 660 Kč s poplatkama. Do 24. prosince 2012 můžete ovšem pořídit 2 vstupenky na zimní Let It Roll ve speciální edici ‚Combo pod stromek‘ za 990 Kč i s poplatkama.

Více info na www.letitroll.cz

 

 


Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o vstupenky na VISACÍ ZÁMEK do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o fantasy knihu SHANNAROVY ELFEÍNY

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Jediná vděčná myšlenka k nebesům je již dokonalou modlitbou.

LESSING


Reklama

Banner
Banner
Banner