Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Neděle 17. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Křížek se vrací s Kreysonem, zamíří na Benátskou! s Impulsem

Křížek se vrací s Kreysonem, zamíří na Benátskou! s Impulsem

Email Tisk

V obnoveném Kreysonu hraje Mike Terrana s Rolandem Gropowem Úspěšný český zpěvák devadesátých let Láďa Křížek se vrací se svým nejúspěšnějším projektem Kreyson. Obnovená kapela, která začne vystupovat pod názvem Kreyson MMXVII., upoutá hvězdným mezinárodním složením v čele s bubeníkem Mikem Terranou (Rage, TarjaTurunen) a kytaristou Rolandem Grapowem (Masterplan, ex-Helloween). Jeden z jejich tří exkluzivních premiérových koncertů se koná na 25. ročníku festivalu Benátská! s Impulsem. Ten je letos naplánovaný od 27. do 30. července 2017 v Liberci.

Kreyson se podle jejich manažera Josefa Kořenka představí pouze na třech festivalech v České republice. Kromě Terrany a Grapowa sestavu doplní Michal Kůs z Eagleheart a George Rain z Citronu. Kreyson MMXVII podle něj naváže na nejúspěšnější éru alb Anděl na útěku a Křižáci. „Benátská noc je v České republice jedna z největších hudebních událostí a jsem velmi potěšen, že zde můžu představit Kreyson v nové sestavě a v nové síle,“ říká Láďa Křížek. „Fanoušci se mohou těšit na písně doslova Best of Kreyson - zazní Čarovná noc, Fade out, Anděl na útěku a také jedno velké překvapení,“ doplňuje.

Benátská letos opět nabízí na dvou velkých scénách to nejlepší z české hudební scény.  „Celý den se navíc návštěvníci budou mít šanci potkat se svými oblíbenými moderátory a být třeba součástí živého vysílání, účastnit se autogramiád a večer u nás zakončit československou diskotékou Ivo Apfela. Už několik měsíců intenzivně pracujeme na tom, abychom pro naše posluchače připravili skvělý hudební program. Ambiciózním projektem, jakými bezesporu Benátská! s Impulsem je, se chceme odvděčit našim posluchačům za přízeň a stálost, kterou nám dennodenně prokazují,“ říká ředitel Rádia Impuls Jiří Hrabák. 

 

 

Po úspěchu z loňska nabídne Benátská! s Impulsem opět kyvadlovou dopravu z Prahy. Cesta zabere pouhých 45 minut, během kterých autobusy zavezou festivalové fanoušky z nádraží Praha – Černý most přímo k areálu festivalu. „Lidé si loni chválili, že díky kyvadlovce mohou na festival přijet i ti, kteří nechtějí trávit noc ve stanu nebo abstinovat a dopravovat se vlastním autem,“ říká ředitel festivalu Pavel Mikez.

Potvrzené kapely Benátské! s Impulsem:

Michal Hrůza, Jelen, Doctor P.P., Alice a Dan Bárta, Jasná Páka s Davidem Kollerem, Lenny, Wabi Daňěk, Čechomor, Horkýže Slíže, No Name, Vašo Patejdl, Peter Nagy, Wohnout, Five O´clock, Tea, E!E, Debbi, David Stypka, UDG, Ivan Mládek, Lokomotiva, O5, Radeček a mnoho dalších.

ladakrizek.com | benatska.cz

Aktualizováno ( pondělí, 26 červen 2017 06:06 )  


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Mudrci zdaleka nepřinesli světu tolik vzruchu a štěstí jako prostí lidé.

RAABE


Reklama

Banner