Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 15. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Literatura Láska, napětí, jiskření a vtip... To vše rozhodně nechybí v novém románu od Kateřiny Petrusové

Láska, napětí, jiskření a vtip... To vše rozhodně nechybí v novém románu od Kateřiny Petrusové

Email Tisk

Zakázaná přitažlivost Nová kniha Kateřiny Petrusové vyjde v Nakladatelství Fragment již příští týden. A opravdu se bude nač těšit – notná dávka romantiky, vzrušující zápletka a především „exkurze" do myšlenek obou hlavních hrdinů s typickým humorem autorky. Kateřina Petrusová vnáší svými knihami na český trh novou a svěží vlnu napínavě laděných romancí pro čtenářky všech věkových skupin. Titul Zakázaná přitažlivost vychází již 5. března 2014!

 

Titul Zakázaná přitažlivost volně navazuje na knihy Nebezpečná láska a Nepřítel mého nepřítele. Děj se opět odehrává v Americe a několika pasážemi odkazuje na přechozí příběhy. Mafiánské prostředí je však jen okrajově zmíněno, nově se totiž pozornost plně obrací na rodinu amerického senátora a nebezpečnou situaci, do které se dostala jeho dcera Emily.

Ačkoliv samotní bratři Bavettovi z Nebezpečné lásky a Nepřítele mého nepřítele byli jen dva, nakonec se ukázalo, že i jejich kolega se může dostat do nečekané a nezvyklé situace. Název Zakázaná přitažlivost napovídá, o co v příběhu půjde" říká o knize autorka. Jedná se o třetí knihu ze série Bavettovi, jejíž jednotlivé díly na sebe volně navazují.

Spojujícím článkem s předchozími knihami je drsný a nepřístupný bodyguard Henry, který svou práci bere opravdu vážně a nic ho nedokáže vykolejit. Mladá, tvrdohlavá a rozmazlená dcera senátora ale není typ klienta, na které by byl Henry zvyklý. Podaří se jim najít společnou řeč alespoň ve chvíli, kdy jde o Emilyino bezpečí?

Nebezpečná láskaAutorka Kateřina Petrusová od začátku sklízí nadšené ohlasy od čtenářů, nehledě na věk. Není divu. Do českých vod přinesla osvěžující, humorem kypící detektivně-romantický příběh. Její knihy poznáte snadno. Jsou vtipné, plné nadsázky a zároveň se nebojí trochu si ušpinit ruce mafiánskými praktikami."
Kristýna Pekárková, blogteam Neoluxor

Anotace:

Senátorova dcera Emily má po krk života ve skleníku a potají odjede do New Yorku. Záhy je však vypátrána a musí se rozhodnout: buď se vrátí domů, nebo zůstane, ale pod stálou ochranou nepřístupného bodyguarda Henryho Trovata. Emily je rozhodnutá Henryho přesvědčit, aby ji nechal být, vše jim však začnou komplikovat city a především děsivý vánoční dárek, který jí pošle neznámý šílenec.
Překoná láska tak odlišných lidí věkový a společenský rozdíl, nebezpečí, které Emily hrozí, a především Henryho zločineckou minulost?

128x196 mm, váz., 304 str., 299 Kč

Autorka: Kateřina Petrusová

Slavnostní křest knihy „Zakázaná přitažlivost" se uskuteční 6. března 2014 od 17 hodin v Paláci knih Luxor za účasti autorky Kateřiny Petrusové a hosta - redaktorky a tanečnice ze Star Dance Evy Krejčířové.

 

Fragment

O Nakladatelství Fragment

FragmentNakladatelství Fragment vzniklo v roce 1991 pod názvem Jan Eisler – Fragment a od května 2007 funguje jako Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o.

V současnosti patří k deseti největším nakladatelům v České republice v počtu vydaných titulů s ročním obratem přesahujícím 120 mil. Kč. Od svého vzniku vydalo více než 2450 různých publikací, jejichž prodej přesáhl 23 mil. kusů výtisků.

V roce 2013 Nakladatelství Fragment vydalo 211 knižních novinek a podobně tomu bude i v roce následujícím. Nakladatelství Fragment se daří s úspěchem pronikat i na zahraniční trhy. Do konce roku 2013 bylo uskutečněno celkem 477 prodejů původních projektů do zahraničí.

V roce 2005 byla založena pobočka Vydavateľstvo Fragment, s.r.o., se sídlem v Bratislavě. V roce 2013 představil stále rostoucí slovenský Fragment 114 knižních novinek.

Fragment

Aktualizováno ( čtvrtek, 27 únor 2014 20:33 )  


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Zamilovat se znamená přestat srovnávat.

OTTO VON BISMARCK


Reklama

Banner