Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Neděle 17. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Let It Roll Winter 2013 už tento pátek

Let It Roll Winter 2013 už tento pátek

Email Tisk

Let It Roll Winter 2013 už tento pátekFestival Let It Roll se řítí nezadržitelnou rychlostí, již tento pátek 15. února 2013 obsadí Výstaviště Expo v Praze Holešovicích. Stejně jako minulý rok můžete očekávat 3 stage s více než 30 Djs, v čele se Sub Focus nebo Matrix & Futurebound.

Výstaviště Expo se podruhé stane dějištěm největšího bass music svátku, jelikož v pátek 15.2. se ve 20:00 otevřou brány festivalu Let It Roll Winter 2013. Na Let It Rollu se představí více než 20 zahraničních intepretů, kteří budou rozmístěni na třech oddělených stagích. Hlavní stage bude hrát pod taktovkou anglického labelu Viper Recordings, kde se jako hlavní hvězda představí Sub Focus v doprovodu Viper DJs v čele s majiteli značky Matrix & Futurebound. Na druhé stagi se podílí nějvětší světový drum&bass server – Drum&Bass Arena. Tento prostor je vyhrazen hlavně pro fanoušky temnějších a tvrdších odnoží drum&bassu a zde zahrají např. Break, Prolix & MC Coppa nebo talentovaný Mefjus. Pomalejší tempo si návštěvníci užijí ve třetí hale na GetDarker stagi, kde se představí zástupci dubstepu a electro, v čele s Emalkay a Icicle.

Na hlavní stagi čekejte dekorace ve Viper Recordings stylu a hlavně jedno z nejlepšího ozvučení na světe – Funktion-One. Na druhé a třetí stagi bude hrát neméně kvalitní zvuk L-Acoustics. Vůbec poprvé se z Let It Rollu bude vysílat živý přenos, který poběží na  D&B TV a GetDarker TV.

Vstupenky na Let It Roll Winter 2013 jsou stále k dispozici na Ticketportal.cz za cenu 660 Kč i s poplatky, VIP vstupenky za 990 Kč včetně poplatků. V kamenných obchodech Growshop a Maximum Underground je pořídíte bez poplatku, tedy za 600 Kč. Pro vstupenky si ale také můžete zajít přímo do pražské kanceláře Let It Roll, kde můžete rovnou s organizátory prohodit pár slov.

Kompletní informace o festivalu najdete na www.letitroll.cz

 

 


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Jediná vděčná myšlenka k nebesům je již dokonalou modlitbou.

LESSING


Reklama

Banner