Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Úterý 24. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Ostatní Listopadové bubnování

Listopadové bubnování

Email Tisk

Listopadové bubnování

V pátek 25. listopadu 2011 proběhne od 16:30 hodin druhé dvouhodinové bubnování Drum Circle otevřené úplným začátečníkům i zkušeným zájemvům v prostorách Výsadkářského klubu Rozhledna. Trochu slavnostní punc mu dodá předávání děkovných listů a oceňování těchto dobrovolníků letošního roku.

Někteří z vás mají určitě dosud v paměti velmi příjemný zážitek ze skupinového bubnování Drum Circle na zahradě MŠ Strojařů. Stalo se tak jednu letošní červnovou neděli.
Realizaci napomohla schválená dotace na projekt "Zdraví na duši i na těle" od Zdravého města Chrudim. Kromě dvou skupinových bubnování projekt zahrnuje také například říjnový zážitkový zdravotní seminář zaměřený na poskytování první pomoci dětem.

V rámci projektu "Ten zkusí to a ten zas tohle"  se v roce 2011 zapojila do nejrůznějších aktivit Mama klubu řada dobrovolníků z řad dětí i dospělých.

Pro příchozí budou k dispozici nejrůznější perkuse, rytmické nástroje, bubny nebo bubínky. Kdo máte, vezměte si svůj nástroj s sebou! Kapacita pátečního setkání je omezena na maximálně 100 osob včetně dětí, které se mohou zúčastnit v doprovodu rodičů zdarma. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji v Mama klubu od počátku listopadu. Využijte příležitosti a přijďte i s celou rodinou!Listopadové bubnování

Pokud přesto ještě váháte, pak se nechte inspirovat těmito slovy: Drum Circle využívá techniku příbuznou muzikoterapii a prožitkové metody. Ve světě se využívá jako volnočasová aktivita, prostředek relaxace, redukce stresu a forma skupinové terapie. Skupinové bubnování pomáhá najít společnou řeč, stmeluje kolektiv, má velmi pozitivní vliv na zdraví člověka, uvolňuje stres a napětí, snižuje krevní tlak, navodí pocit pohody, propojuje pravou a levou hemisféru.

Bubnování je určeno pro všechny bez rozdílu věku a zkušenosti. Akce si klade za cíl podpořit zdravý životní styl, rozvoj lidské osobnosti, duševní zdraví a nabídnout zajímavou formu volnočasových aktivit. Skupinové bubnování vede zkušený profesionál, facilitátor Petr Šušor, který působí především v Praze, je aktivní perkusionista, zpěvák, tanečník, iniciátor a organizátor indiánského zpívání. Více najdete na http://www.bubnujeme.cz/.

Aktualizováno ( čtvrtek, 20 říjen 2011 20:08 )  
Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o vstupenky na VISACÍ ZÁMEK do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o fantasy knihu SHANNAROVY ELFEÍNY

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner