Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pondělí 11. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Chrudim Chrudim Listopadové uzavírky komunikací

Listopadové uzavírky komunikací

Email Tisk

Listopadové uzavírky komunikacíV souvislosti s dokončením rekonstrukce kanalizace z Nemocnice Chrudim bude od 9. do 15. listopadu 2009 uzavřena silnice I/17 u nemocnice. Uzavřen bude úsek mezi budovanou okružní křižovatkou u nemocnice a okružní křižovatkou Tesco. Ulice SNP a obě části ulice Václavské budou průjezdné. Objízdná trasa je vedena po městském komunikačním okruhu (viz mapka)

 

 

Listopadové uzavírky komunikací


Vzhledem k rozsahu zemních prací na výkopu není možné práce provádět za částečné uzavírky. Aby nedošlo k výraznému dopadu na obsluhu autobusových zastávek jak MHD, tak i ostatní linkovou dopravu, bude pouze autobusům a vozidlům ISZ průjezd umožněn. Stavbu provádí firma MADOS s. r. o. Investorem rekonstrukce kanalizace je Pardubický kraj.

Pro ulehčení průjezdu městem byla ze strany města Chrudim urychlena práce v křižovatce před Muzeem a bude tak od soboty 7. listopadu otevřena ulice Široká. Ulice Čs. partyzánů bude nadále uzavřena.

 

Listopadové uzavírky komunikací


Následovat bude z důvodu opravy železničního přejezdu uzavírka na silnici I/37 u sběrného dvora. Uzavírka bude v termínu od 16. do 20. listopadu. Objízdná trasa je vedena ve směru Slatiňany - Sobětuchy - Chrudim, pro opačný směr jízdy Chrudim, nemocnice - Presy - Slatiňany. Tato uzavírka se dotkne i obsluhy autobusových zastávek. Bližší informace ještě poskytneme. Stavbu provádí firma Chládek a Tintěra Pardubice. Investorem stavby je Správa železniční dopravní cesty Pardubice.

Předběžně můžeme sdělit, že na přelomu listopadu a prosince 2009 začne obnova živičného krytu vozovky silnice I/17 v úseku okružní křižovatka Tesco - okružní křižovatka Kaufland. Tato stavba si opět vyžádá dopravní opatření a uzavírky. Budeme dále informovat. Investorem stavby je Ředitelství silnic a dálnic, správa Pardubice.

 

 

 

Aktualizováno ( úterý, 10 listopad 2009 13:31 )  
Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner