Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Čtvrtek 19. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba LMFAO vystoupí v únoru v Praze

LMFAO vystoupí v únoru v Praze

Email Tisk

lmfaoAno, opravdu přijedou LMFAO! Vzhledem k obrovské vlně nadšení a zájmu fanoušků, který nadcházející koncert dvou zuřivě tančících týpků v šílených ohozech, s ujetým hárem a neuvěřitelně chytlavou muzikou vyvolal, byla celá akce přesunuta do Tesla Arény - datum koncertu zůstává stejné, pátek 24. února 2012. Jako předskokani se představí Far East Movement a Colette Carr.
Fanoušci, kteří si již zakoupili vstupenky na koncert do SaSaZu, budou automaticky po prokázání svých vstupenek vpuštěni na koncert do Tesla Arény.

LMFAO je elektro-party-tanečně-hopové duo sestávající z amerických tanečníků, rapperů a hudebníků, kteří si říkají Redfoo a Skyblu.
LMFAO vznikli v roce 2006 a většinu času pobývají Los Angeles v Kalifornii. Tam také tvoří muziku a své propracované klípky. Jejich absolutní hitovka „Party Rock Anthem” prostřelila na vrchol téměř všech hitparád na celém světě – a v 7 zemích je to píseň nejvíce kupovaná na iTunes. Kromě jejich doslova nakažlivě se šířící hudby také frčí na ujetých kostýmech a vychytaných tanečních choreografiích, a celkové provedení klipů je dost vtipné a odvážné – kluci si umí udělat srandu i sami ze sebe – a vždycky vás dostanou.
I jejich další hity, např. „Champagne Showers” a „Sexy And I Know It”, v současnosti naprosto otřásají dance-hopovým světem a hitparádami. V Praze si zahrají LMFAO společně se speciálními hosty Far*East Movementa Colette Carr, vystoupení je součastí celosvětového turné Cherrytree Pop Alternative Tour.
Redfoo (vlastním jménem Stefan Gordy) a Skyblu (Skyler Gordy) jsou ve skutečnosti strýc a synovec – neboť jsou synem a vnukem samotného zakladatele samotného Motown Records (kde natáčel například i Michael Jackson a Jackson 5!), Berryho Gordyho. LMFAO si zahráli také s Davidem Guettou v jeho kousku „Gettin’ Over You” (2010). Často pracují s dalšími muzikanty a umělci (např. Kesha, Lauren Bennett, Natalie Kills, GoonRock, Lil’ Jon a další).
„Jsme vlastně hudební designeři,”  řekl nám Redfoo. „Pokud je hudba způsob, jak komunikovat s lidmi, pak jsme téměř jako vědci,” zamýšlí se. „Někteří lidé vyrábějí software, jiní píšou příběhy, kterými vás rozpláčou. My vytváříme něco, co můžou použít DJové v klubech, a víme přesně, proč to děláme.” Skyblu, který pro LMFAO píše texty, uzavírá filozofování: „Prostě umíme pořádně pařit a tím jdeme příkladem!”

LMFAO v České republice ještě nebyli - takže si přijďte pořádně zashufflovat na party vašeho života do Tesla Arény.

Vstupenky budou znovu v prodeji od 15. 11. 2011 od 10:00 hodin ve všech pobočkách společnosti Ticketpro. Cena základní vstupenky je od 690 Kč
VIP vstup za 2 590 Kč je včetně konzumací na baru a v bufetu

Fanoušci vlastnící původní základní vstupenky do SaSaZu budou na koncert automaticky vpušteni

Událost má i svoji funpage na Facebooku, nezapomeňte ji sledovat pro další informace!

Více na www.lmfaomusic.com

 

 

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o vstupenky na FLASH FESTIVAL

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.

Albert Einstein


Reklama

Banner
Banner
Banner