Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Neděle 17. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Lucie Bílá - Černobílé turné 2013

Lucie Bílá - Černobílé turné 2013

Email Tisk

Lucie Bílá - Černobílé turné 201329. října 2013, ČEZ Arena Pardubice
Nejoblíbenější, nejvýraznější a nejznámější česká zpěvačka posledního desetiletí Lucie Bílá, vyráží na největší samostatné turné s názvem LUCIE BÍLÁ - Černobílé turné 2013.

Uskuteční se v říjnu letošního roku v 9 českých a 2 slovenských městech a zpěvačka na něm předvede ty největší hity. Jde o největší kulturní akci letošního roku patnáctinásobné České slavice, dámy s obrovským charisma, zpěvačky, herečky, moderátorky i porotkyně Lucie Bílé.

Není u nás jiná zpěvačka, která by měla za svou kariéru tolik hitů (Ave Maria, Láska je láska, Jsi můj pán, Trouba, SMS,…), aby s nimi dokázala vyjet na velké turné a naplnit 11 stadiónů. Každý megahit, na který si vzpomenete, zazní na nové koncertní šňůře pod názvem LUCIE BÍLÁ - Černobílé turné 2013. Na každém z koncertů zpěvačka rozdá spoustu lásky a optimismu jí vlastního.

 

Proč „černobílé“?

Nic v životě není jen černé, nebo jen bílé, přesto jako “černobílá“ se stylizuje právě tato pěvecká diva, Lucie Bílá – je BÍLÁ, přesto ji ale známe jako „černou“. Její image je laděná v černých barvách. Její oblečení, její účes, často i její doplňky. Její myšlení a její duše ale nejsou rozhodně černé. Naopak – Lucie Bílá kolem sebe rozdává spoustu pozitivní energie, světla a přátelského přístupu.

Pro koho je turné určeno?

Jednoznačně pro všechny! Pro všechny fanoušky, příznivce a obdivovatele Lucie Bílé, která má publikum v  nejširším věkovém rozpětí, takzvaně od 9 do 99 let. Na koncerty a muzikály Lucie Bílé chodí děti, mladí, návštěvníci středního i staršího věku, i ti nejstarší.

Právě zpěvačka a patnácti násobná Česká (Zlatá) slavice oslovuje tak široké spektrum posluchačů - diváků pro svou profesionalitu, široký umělecký záběr, ale také otevřenost, upřímnost a vřelý přístup.

Repertoár:

Na 9 exkluzivních koncertech v Česku a na Slovensku, nebude chybět repertoár poskládaný    z popu, rocku, šansonů i muzikálových hitů. Právě Lucie Bílá je jednou z nejznámějších muzikálových interpretek. Od Bídníků, přes Drákulu, Krysaře, Johanky z Arku až po Carmen, či současnou Aidu. Zcela jistě zazní známé hity, které fanoušci znají z koncertů, rádií, televizí, či CD. Nebude chybět ani výběr krásných a výjimečných písní, ze zatím posledního zpěvaččina alba MODI, kam texty ještě před svým skonem stačil napsat textař Pavel Vrba, a také Václav Kopta.

Co turné nabídne?

Všem, kteří na koncerty přijdou, nabídne doposud NEJvýpravnější turné držitelky patnácti Českých slavíků a mnoha dalších hudebních cen, s největší scénou, super zvukem, grandiózními efekty a úžasnými tanečníky! Něco, co zde ještě nebylo! Něco, na co prostě musíte přijít! Půjde o turné se samými NEJ!

 

NEJ stage!
Obrovské podium bude doplněno 10metrovým molem na ploše mezi diváky a kolem se speciální zónou – s omezeným množstvím skutečně exkluzivních míst! 

NEJ scéna!
Velkolepá scéna bude dotvořena velkoplošnými LED obrazovkami, jaké všichni známe z velkých zahraničních hudebních produkcí či z TV vysílání pořadů jako Česko-Slovensko má talent, kde Lucie Bílá už po několikáté působí jako porotkyně. 

NEJ zvuk!
Skvělé a dokonalé ozvučení koncertů je dnes již téměř samozřejmostí, přesto se vždy vyplatí zdůraznit, že to bude opravdu i z hlediska zvuku stát za to. A bude to pecka!  

NEJ světla!
Dokonalý light-design a spousta efektů dotvoří celkový dojem z celého koncertu. 

Spoluúčinkující:
Lucii Bílou doprovodí taneční skupina, těšit se můžeme na speciální hosty a v plánu je také předkapela. A samozřejmostí bude účast předního českého skladatele a klavíristy PETRA MALÁSKA, s nímž Lucie Bílá spolupracuje již řadu let.  

A to vše pod vedením skvělého choreografa a tanečníka Miňa Kereše a režiséra (ČS má talent, Modré z neba) Jeffa Minaříka.

Termíny:

14.10.2013 Praha, Tipsport arena
15.10.2013 Praha, Tipsport arena
17.10.2013 Plzeň, ČEZ arena
19.10.2013 Bratislava, ZS O.Nepely
21.10.2013 Košice, Steel Arena
23.10.2013 Ostrava, ČEZ arena
25.10.2013 Zlín, Zimní stadion L.Čajky
27.10.2013 Brno, Kajot arena
29.10.2013 Pardubice, ČEZ arena
31.10.2013 Liberec, Tipsport arena
03.11.2013 České Budějovice, Budvar Aréna

Ceny vstupenek:
Omezený počet super exkluzivních míst 1290,- Kč,
Omezený počet exkluzivních míst 990,- Kč,
790,- Kč, 590,- Kč, 390,- Kč.
Držitelé průkazů ZTP, ZTP/P 99,- Kč. 

Vstupenky v ceně 1290,- Kč jsou určeny pro ty, kteří chtějí mít nejlepší výhled a být bezprostředně u toho. Naopak pro handicapované občany jsou připraveny vstupenky za symbolickou cenu 99,- Kč tak, aby si i oni mohli užít skvělou atmosféru na koncertech Lucie Bílé.

Lucie Bílá - Černobílé turné 2013 

Charita:

Celé turné Lucie Bílé má také charitativní podtext. Lucie Bílá řadu let spolupracuje se snad nejznámější nadací, která se snaží pomáhat širokému spektru potřebných KONTO BARIÉRY. Po vzájemné dohodě organizátoři i Lucie Bílá dospěli k názoru, že největší kulturní záležitost letošního roku LUCIE BÍLÁ – Černobílé turné 2013 musí nejen nadchnout, bavit, ale také pomoci dobré věci.

Abychom naplnili odkaz a název – Černobílé turné, snažili jsme se toto také propojit právě s možností pomoci.

„Konto BARIÉRY podporuje všechny lidi s handicapem. Je to ohromně široká skupina lidí, kteří potřebují pomoc druhých. Skupina, kterou mnohdy veřejnost vnímá tak trochu ČERNOBÍLE. Lidé často tak trochu automaticky u člověka s postižením předpokládají vozík, berle nebo jinou viditelnou pomůcku. Lidi se smyslovým handicapem – tedy ty, co nevidí nebo neslyší - mnohdy nepoznáte na první pohled. Možná o to víc potřebují naši pomoc,“ říká ředitelka nadace KONTO BARIÉRY Mgr. Božena Jirků.

Ta je také spolu se svými spolupracovníky velmi nadšena tím, že se taková osobnost, jako je Lucie Bílá, opět rozhodla podpořit nadaci a opět přispět všem, kteří to potřebují. A že se rozhodla propojit svůj mega projekt turné s jednou z největších charitativních organizací u nás.

Konkrétní podoba formy pomoci, bude ještě upřesněna v následujících týdnech. Jednou z forem pomoci však bude „sbírková“ část, kdy v sálech, kde se exkluzivní koncerty v rámci LUCIE BÍLÁ – Černobílé turné 2013 uskuteční, budou mj. i kasičky, do nichž budou moci návštěvníci přispět svými finančními dary.

Více na http://www.luciebila.com.

Aktualizováno ( čtvrtek, 19 září 2013 11:40 )  


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Mudrci zdaleka nepřinesli světu tolik vzruchu a štěstí jako prostí lidé.

RAABE


Reklama

Banner