Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Středa 18. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Ostatní Majáles v Hradci Králové nepotrvá pouze jeden, ale pět dní!

Majáles v Hradci Králové nepotrvá pouze jeden, ale pět dní!

Email Tisk

MajálesI když si mnoho lidí Majáles spojuje pouze s jeho hlavním dnem 6. května 2009 v Šimkových sadech, kde zahrají přední české kapely, majálesové oslavy začnou v Hradci Králové již 30. dubna. Doprovodný program Majálesu chystá nejen pro studenty pětidenní maraton kultury a zábavy, která se do hlavního dne již nevejde.  

30. dubna můžete Čarodějnice oslavit i s dětmi, neboť na velkém pódiu u rybníka Biřička budou přichystány soutěže, vystoupení kouzelníka a ohnivá show. Starší a tancechtivé spíše zaujmou koncerty kapel the Coolers, Enter, Skapollo a Alžbětiny Sosny a následná noční diskotéka.

Hudebně bude pokračovat majálesové veselí v hradeckém klubu Event 1. a 2. května. V pátek proběhne Red Bull party v rytmu diska, připraveny jsou dva coctail bary, soutěže a krásné hostesky. V sobotu si můžete na stejné místo přijít zapařit na R'n'B & black music party, kde desky roztočí Dj Venda a Dj Lu Michell.

Pondělí 3. května osloví jak milovníky divadla, tak i tance. V aule hradecké univerzity proběhne divadelní vystoupení a na venkovní terase klubu Event zahrají k tanci a poslechu zajímavé blues rockové formace Krajda Blues a Tereza Kradla. Koncert začne v 18.00 hod. Fanoušky taneční muziky v nově otevřeném klubu Avion Sweet Devil rozduní oblíbený český Dj Michael C.  Nebude chybět posílený zvuk, světelné efekty a začínající Dj´s, kteří si vyzkouší své umění vedle jejich zkušenějšího kolegy.

Pořadatelé nezapomínají ani na filmovou tvorbu. V úterý 4. května se bude promítat film Viridiana od klasika španělské kinematografie Luise Buňuela. Začíná se ve 20.00 hod v aule hradecké univerzity. Po snímku se mohou návštěvníci přímo přesunout do hradeckého klubu Event, kde se jako poslední akce širšího programu uskuteční párty s příznačným názvem "Klid před bouří", neboli večer před Majálesem. Zahraje moderátor Radia Černá Hora a TV Óčko Petr Ticháček a jeho hosté. Pro příchozí v masce je připraven drink zdarma a ti, kteří zatím nemají lístky na Majáles, je mohou vyhrát v některé ze soutěží.. V místní Sauně zahraje nabroušený break beat Raster a Virus31.

Na VŠECHNY akce v doprovodném program je VSTUP ZDARMA !!

Všechny důležité informace, včetně míst předprodejů na středeční Majáles najdete - http://hradec.majales.cz.

Aktualizováno ( čtvrtek, 16 duben 2009 06:20 )  

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

SOUTĚŽ o vstupenky na Zámecké vinné schody

SOUTĚŽ o hudební knihu BON JOVI

SOUTĚŽ o čtyři dětské hry značky GRANNA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Aforizmus je posledním článkem dlouhého řetězu myšlenek.

EBNER – ESCHENBACHOVÁ


Reklama

Banner
Banner
Banner