Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Neděle 17. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Marco V představí speciální audiovizuální koncept

Marco V představí speciální audiovizuální koncept

Email Tisk

taoJeden z nejpopulárnějších DJů u nás, holandský producent Marco V potěší v pátek 24.června 2011 v holešovickém klubu SaSaZu všechny příznivce elektronické taneční hudby. V Praze se v klubovém prostředí představí vůbec poprvé, a tentokrát přijede se speciální uměleckou audiovizuální show, která nese název T.A.O.

T.A.O je novým konceptem, se kterým nyní Marco V cestuje po světě. Výraz má základy v posvátné knize, která je zhruba překládána jako Kniha o Tao a ctnosti nebo Kniha o Cestě (Tao) a její síle (Te), a je základní knihou taoismu. Její autorství se v legendách připisuje starému mistru Lao Tzu. Je to ale také zkratka výrazu The Art Of,  který nyní přichází v mnoha podobách, formách a způsobech. Marco V, který je jedním z nejrespektovanějších DJů a producentů současné elektronické taneční scény, tak umožňuje svým fanouškům, kteří jej po celou dobu následovali a zajímají se o jeho hudbu, zapojit se do konceptu TAO také na osobní úrovni (pomocí sociálních médií, soutěží, soutěží v remixech aj). To vše je určeno těm, kteří chtějí zůstat v obraze.

Koncept TAO, který v pátek 24. června Marco V přestaví svým fanouškům v holešovickém klubu SaSaZu, se bude skládat ze speciálního, nejméně čtyřhodinového DJ setu Marca V, a speciální audiovizuální show, kterou sám koordinuje, ovládá a synchronizuje se svým setem, s podporou vlastního týmu VJ´s a LJ´s. Předskokanem bude velmi speciální host, tajemný muž se zelenou maskou, který si říká Dr. Lektroluv. Další velká hvězda, která nechybí na nejvýznamnějších tanečních událostech planety, která si pro vás přichystá porci toho nejlepšího electra.

Vstupenky jsou v prodeji exkluzivně v síti http://www.ticketpro.cz/ za 450 Kč v měsících březen a duben. Poté se zvýší až do 24. června na 550 Kč. Na místě pak bude možné vstupenky zakoupit za 650 Kč. Ti nejnáročnější si mohou také zakoupit VIP vstupenky za 1500 Kč, které umožňují vstup do VIP galerií SaSaZu.

Přidejte se a pozvěte své přátele na Marca V a jeho speciální audiovizuální koncept T.A.O na Facebooku

Další informace naleznete na http://www.unitedmusic.cz/ a http://www.marcov.nl/

 

 


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Není nic hroznějšího nežli vzájemná lhostejnost známých lidí vůči sobě.

HAUPTMANN


Reklama

Banner