Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Čtvrtek 19. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Marco V představí speciální audiovizuální koncept

Marco V představí speciální audiovizuální koncept

Email Tisk

taoJeden z nejpopulárnějších DJů u nás, holandský producent Marco V potěší v pátek 24.června 2011 v holešovickém klubu SaSaZu všechny příznivce elektronické taneční hudby. V Praze se v klubovém prostředí představí vůbec poprvé, a tentokrát přijede se speciální uměleckou audiovizuální show, která nese název T.A.O.

T.A.O je novým konceptem, se kterým nyní Marco V cestuje po světě. Výraz má základy v posvátné knize, která je zhruba překládána jako Kniha o Tao a ctnosti nebo Kniha o Cestě (Tao) a její síle (Te), a je základní knihou taoismu. Její autorství se v legendách připisuje starému mistru Lao Tzu. Je to ale také zkratka výrazu The Art Of,  který nyní přichází v mnoha podobách, formách a způsobech. Marco V, který je jedním z nejrespektovanějších DJů a producentů současné elektronické taneční scény, tak umožňuje svým fanouškům, kteří jej po celou dobu následovali a zajímají se o jeho hudbu, zapojit se do konceptu TAO také na osobní úrovni (pomocí sociálních médií, soutěží, soutěží v remixech aj). To vše je určeno těm, kteří chtějí zůstat v obraze.

Koncept TAO, který v pátek 24. června Marco V přestaví svým fanouškům v holešovickém klubu SaSaZu, se bude skládat ze speciálního, nejméně čtyřhodinového DJ setu Marca V, a speciální audiovizuální show, kterou sám koordinuje, ovládá a synchronizuje se svým setem, s podporou vlastního týmu VJ´s a LJ´s. Předskokanem bude velmi speciální host, tajemný muž se zelenou maskou, který si říká Dr. Lektroluv. Další velká hvězda, která nechybí na nejvýznamnějších tanečních událostech planety, která si pro vás přichystá porci toho nejlepšího electra.

Vstupenky jsou v prodeji exkluzivně v síti http://www.ticketpro.cz/ za 450 Kč v měsících březen a duben. Poté se zvýší až do 24. června na 550 Kč. Na místě pak bude možné vstupenky zakoupit za 650 Kč. Ti nejnáročnější si mohou také zakoupit VIP vstupenky za 1500 Kč, které umožňují vstup do VIP galerií SaSaZu.

Přidejte se a pozvěte své přátele na Marca V a jeho speciální audiovizuální koncept T.A.O na Facebooku

Další informace naleznete na http://www.unitedmusic.cz/ a http://www.marcov.nl/

 

 

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

SOUTĚŽ o vstupenky na Zámecké vinné schody

SOUTĚŽ o hudební knihu BON JOVI

SOUTĚŽ o čtyři dětské hry značky GRANNA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci.

Jan Werich


Reklama

Banner
Banner
Banner