Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pondělí 18. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Metallica vystoupí v Krouně

Metallica vystoupí v Krouně

Email Tisk

Metalica vystoupí v KrouněV sobotu 16. listopadu 2013 vystoupí v Krouně další hudební světová špička, a to METALLICA revival BEROUN. Hostem večera bude neméně výborná kapela NORMAL 03.

Vstupné na tuto akci je 100 Kč.

METALLICA BEROUN

Již 5 rokem působící revival v klasickém složení Metallicy, který je znamý nejen mezi posluchači v ČR. Mezi naše úspěchy patří nejen pravidelné zahraniční koncertování, ale také společné koncerty s legendami jako jsou kapely Arakain, Aleš Brichta(AB Band), který si k nám přijel zahrát hity Metallicy a jeho vlastní tvorbu, Rybičky 48, DoDoDoležal nebo slavenská legenda Tublatanka.

Výběr našeho repertoáru spadá do celého období tvorby Metallicy, a proto na našich koncertech uslyšíte písně ze všech vydaných alb Metallicy. Snažíme se podávat co nejdůvěrnější výkon na každém koncertu, a tak na stageích MRB uvidíte stejnou sestavu bicích jako má Lars Ulrich, stejný basový aparát Jasona Newsteda, legendární tvar kytary Explorer proslavený Jamesem Hetfieldem a kytarový zesilovač Kirka Hammeta - MesaBoogie.NORMAL 03

Po rozpadu známé pardubické skupiny "ELÁN", která uspěšně minimálně dvě desítky let rabovala kulturní domy, hospody a letní parkety v pardubickém, chrudimském i hlineckém regionu svojí snadno přístupnou, veselou, nebojím se říci mnohdy výslovně žertovnou hudbou, vzniklo v tomto teritoriu určité vzduchoprázdno.

Toto vakuum víceméně zdařile vyplnila před několika lety vzniknuvší skutečská formace "MINIMAX", která byla, zdá se, náhradou rovnocennou.

Ovšem pouze do té doby, než si frontman této skupiny Ríša Zelinka uvědomil, že ho učinkování v tomto poměrně kvalitním tělese nenaplňuje a že je potřeba založit soubor ještě veselejší, ba co dím i rozpustilejší.

Požádal tedy svého spoluhráče na basovou kytaru Jiřího Celara o spolupráci. Jirka bez váhání oslovil svého bratra Ladislava, též rozverného chlapíka, ale hlavně zdatného blanobijce.

Toto již samo o sobě velmi silné trio se ještě necítilo být kompletní a proto oslovilo hráče na klávesové nástroje Marka Jirovského.

Tímto byla založena nová, ryze amatérská, přesto naprosto komerční hudební skupina nesoucí název "NORMAL 03". (Normal - protože jsme všichni poloviční blázni a dodatek 03, protože skupina vznikla roku 2002).

Aktualizováno ( úterý, 12 listopad 2013 07:17 )  


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o tři kuchařky z produkce ALBATROS MEDIA

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Krásná žena patří všem, ošklivá jen tobě.

INDICKÉ PŘÍSLOVÍ


Reklama

Banner