Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Neděle 22. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Chrudim Chrudim Mikroregion Chrudimska vydává letní turistické noviny

Mikroregion Chrudimska vydává letní turistické noviny

Email Tisk

mikroregionMikroregion Chrudimsko, který je nositelem projektu na podporu cestovního ruchu v regionu, vydává letní turistické noviny. Navazuje tak na aktivitu města Chrudim, která s vydáváním novin přišla.

 

„Na dvanácti stránkách přinášíme pozvánky do celého regionu. Počínaje Loutkářskou Chrudimí, přes výtvarné Hlinecko a Rallye Železné hory konče. Novinkou je i barevné vydání a také soutěžní tajenka o let balónem pro dvě osoby,“ přibližuje vydání místopředseda svazku Roman Málek.

Turistické noviny budou v těchto dnech postupně distribuovány do turistických míst v regionu, ale i mimo něj. Noviny vycházejí v nákladu dvacet pět tisíc vydání a kromě řady pozvánek na akce obsahují tipy na výlety.

 

Vladimír Pecina

Předseda Mikroregionu Chrudimska Vladimír Pecina se nejvíce těší na Blatno Rock Metal 18. června, kdy vystoupí skupina Sebastien

 

Předsedovi Mikroregionu Chrudimska se vydání velmi zamlouvá. „Myslím si, že region má co nabídnout. Od sportu, přes výtvarné umění, až po koncerty. Osobně se mi velmi líbí hudební program na Hlinecku,“ prozradil Vladimír Pecina.

Turistické noviny vznikly ve spolupráci s informačními centry regionu, pořadateli akcí a také díky řadě spolupracovníků.

Projekt „Informační a propagační kampaň turistické oblasti Chrudimsko – Hlinecko II“ je spolufinancován z Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod. Partnery projektu jsou města Turistické oblasti Chrudimska – Hlinecka a Česká rada dětí a mládeže.

 

Aktualizováno ( středa, 25 květen 2011 09:32 )  
Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o fantasy knihu SHANNAROVY ELFEÍNY

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner