Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pondělí 11. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Hokej Mnoho srdcí - jeden tým

Mnoho srdcí - jeden tým

Email Tisk

hc_csob_pardubiceHokejisté HC ČSOB Pojišťovna Pardubice jsou vidět v boji se soupeři v hokejových arénách, nyní se ale věnovali malým dětem bez rodičů. I to dalo impulz pro myšlenku vzniku pilotní fotografie projektu.

Pardubičtí hokejisté nebojují jen na sportovním poli, snaží se být prospěšní a užiteční jinde a jinak. Všichni spojují svá srdce v jeden tým, tentokrát ne v boji o titul, ale pro dobro malých dětí. Prostřednictvím tváře úspěšného hokejisty povzbuzují i ostatní kolem sebe, nejsou lhostejní k životní situaci některých dětí.

Fotografie, která zdobí úvodní stránku webu je počátkem spolupráce, která nechce být jen jednorázovým gestem, co naplno zasvítí v médiích a zase rychle zhasne. Měla by být startem k dlouhodobému vztahu se snahou pomáhat.

Ředitelka Dětského centra Veská, primářka Drahomíra Peřinová, se dlouhodobě snaží pro děti ve svém Centru vytvořit prostředí co nejvíce připomínající to domovské. Má za sebou velmi dobré výsledky a nyní chce rozšířit zázemí pro děti rekonstrukcí další části oddělení.

Hokejový klub jí chce být v této cestě nápomocný a prospěšný. Prvním krokem k budoucí spolupráci pardubického hokejového týmu s Dětským centrem Veská bylo uspořádání dražby hokejového dresu kapitána týmu Petra Koukala z probíhající soutěže European Trophy.

Petr Koukal dres spolu se svými spoluhráči podepsal a předal novému majiteli, který částkou 30 000 korun pomohl této myšlence a přispěl dětem ve Veské. Tím dotyčným byla společnost ČSOB Pojišťovna, a. s., zastoupená ředitelem obchodní divize ČSOB Pojišťovny Petrem Benešem.

V průběhu nastávající hokejové sezóny má klub v plánu několik dalších kroků, jak pokračovat v této charitativní činnosti. Nejbližším je internetový prodej dalších dresů ostatních hráčů klubu – na stránkách http://www.hcpce.cz/, nebo možnost koupě hokejového kalendáře s kolkem „Mnoho srdcí – jeden tým“. Každý, kdo připlatí 30 korun k ceně kalendáře, zároveň pomáhá přispět na rekonstrukci dětského oddělení ve Veské.

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice se stal patronem Dětského centra Veská a chce mu být dobrým a pomocným partnerem. Buďte jím i vy. Mnoho srdcí – jeden tým!

Aktualizováno ( pondělí, 26 září 2011 15:04 )  
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner