Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 20. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Na Hradeckém Majálesu se poprvé představí No Name, Marpo nebo Aneta Langerová

Na Hradeckém Majálesu se poprvé představí No Name, Marpo nebo Aneta Langerová

Email Tisk

Hredecký Majáles 2017Hlavními hvězdami Hradeckého Majálesu budou Marpo & Troublegang, Tomáš Klus, Horkýže Slíže, Mandrage a No Name. Speciálními hosty pak budou zpěvačka Aneta Langerová či slovenská punkrocková skupina Inekafe.

Českou zpěvačku Anetu Langerovou uslyší návštěvníci Hradeckého Majálesu poprvé, stejně tak českého rappera Marpa, který vystupuje také jako bubeník kapely Chinaski. Svůj první majálesový set v Hradci předvede také slovenská skupina No Name. Těšit se lze na další silné taháky – Rybičky 48, Jelen, Majk Spirit, Wohnout, Vypsaná Fixa, UDG, Skyline, ATMO Music, Sto Zvířat, Paulie Garand, Prago Union, Mydy Rabycad či Sebastian.

Noční Grand show přiveze Marpo se svým Troublegangem, s nímž letos dvakrát vyprodal pražské haly. Pro Majáles připraví speciální verzi, kterou nepůjde spatřit na žádném jiném festivalu v Česku. „Bude nám ctí představit Lone Survivor na Hradeckém Majálesu v plné parádě jako ve Foru Karlín,“ řekl Marpo.

Stejně jako v předchozích ročnících mají lidé možnost koupit nejlevnější vstupenky právě teď. Zahájili jsme předprodej na našem webu www.majales.cz, kde jsou k dispozici elektronické vstupenky. Lze si samozřejmě zakoupit i tradiční vstupenky, ty jsou k mání v obvyklých předprodejích, jejichž seznam je na webu hradec.majales.cz/klasicke-vstupenky/ nebo objednat doručení na dobírku.

Hradecký Majáles 2016 byl vyprodaný už v březnu, doporučujeme tedy všem zájemcům, aby koupili vstupenky zavčas, protože kapacitu areálu navyšovat nebudeme. Navíc jsou teď cenově nejvýhodnější. Do 22. ledna 2017 jsou vstupenky za 370,- Kč, poté se jejich cena zvýší na 399,- Kč. Členové majálesového klubu mají lístky ještě levnější. Jak se členem stát lze nelézt na hradec.majales.cz/klub.

Majáles je oslava jara a mládí, širší program oslav je prezentací studentských dovedností a hlavní den oslav tvoří tradiční majálesový průvod, velký open air festival, na kterém se volí nový král studentů a vyhlašuje majálesová Miss. Hradecký Majáles 2017 je největší open air festival pro mladé v regionu. Hlavní den oslav je v pátek 21. dubna 2017. Kompletní informace jsou na webu www.hradec.majales.cz.

Aktualizováno ( pondělí, 02 leden 2017 22:03 )  

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Skutečnost, že nás někdo miluje, nás málo uspokojuje. To, co nás činí vskutku šťastnými je, že my můžeme někoho milovat.

Paul Claudel


Reklama

Banner
Banner
Banner