Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Čtvrtek 19. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Na jednom břehu 2011

Na jednom břehu 2011

Email Tisk

Na jednom břehuHudební festival Na jednom břehu proběhne v Hradci Králové ve dnech 25. - 28. května 2011. Festival Na jednom břehu zve do Hradce Králové příznivce evropské a české world music a současně nabízí to nejzajímavější z domácí alternativní a písničkářské scény. Letošní devátý festivalový ročník přiváží tři zahraniční a sedm českých kapel.

Festival letos otevřou tři pre-koncerty v malých alternativních prostorách. 25. května se za Bílou věží v Čajovně U Poutníka představí hrdelní a alikvotní zpěvák a všestranný hudebník Václav Kořínek s originálním nástrojem „flashstring". O den později, 26. května ve Studiu divadla Drak romantický toreador na podpatcích, nebezpečně prostopášný vampýr a provokativní performerka Vladivojna La Chia. A den nato, 27. května vystoupí na Zahrádce letního kina Širák kapela Hi-Fi Petra Wajsara a odehraje svůj freetekjazz a směs ulítlých textů.

Hlavní festivalový program proběhne 28. května od 17.00 hodin v letním kině Širák. Z Francie přijíždí vycházející hvězda world music, zpěvačka Erika Serre s kapelou Emigrante. Nabídne ostře nabroušený romský rock´n´roll se středomořskou a indickou příchutí a lyričností pařížského šansonu.

Dále se představí: Ukrajinská skupina Dakha Brakha, Polská kapela Napszyklat, Mezinárodní pražské uskupení United Flavour, Gipsy.cz, skupina Traband, Václav Koubek

 Vstupenky na tyto koncerty nelze koupit v předprodeji, pouze rezervovat elektronicky a na místě budou k mání za solidních 100 Kč.

Hlavní festivalový den v Letním kině Širák nabízí tentokrát ke dvěma vstupenkám v předprodeji třetí zdarma. Cena jako vloni, 290 Kč na osobu. Předprodejní místa zahajují 28. dubna 2011.

Mimohudební nabídkou je malování na tělo, workshop z recyklovaných materiálů, zahraniční kuchyně, čajovna, soukromý pivovar, vinotéka a jiné domácí produkty.

Více informací: www.najednombrehu.cz

Na jednom břehu

 

Aktualizováno ( pondělí, 23 květen 2011 18:36 )  

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o vstupenky na FLASH FESTIVAL

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Skutečnost, že nás někdo miluje, nás málo uspokojuje. To, co nás činí vskutku šťastnými je, že my můžeme někoho milovat.

Paul Claudel


Reklama

Banner
Banner
Banner