Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 15. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Na jednom břehu 2011

Na jednom břehu 2011

Email Tisk

Na jednom břehuHudební festival Na jednom břehu proběhne v Hradci Králové ve dnech 25. - 28. května 2011. Festival Na jednom břehu zve do Hradce Králové příznivce evropské a české world music a současně nabízí to nejzajímavější z domácí alternativní a písničkářské scény. Letošní devátý festivalový ročník přiváží tři zahraniční a sedm českých kapel.

Festival letos otevřou tři pre-koncerty v malých alternativních prostorách. 25. května se za Bílou věží v Čajovně U Poutníka představí hrdelní a alikvotní zpěvák a všestranný hudebník Václav Kořínek s originálním nástrojem „flashstring". O den později, 26. května ve Studiu divadla Drak romantický toreador na podpatcích, nebezpečně prostopášný vampýr a provokativní performerka Vladivojna La Chia. A den nato, 27. května vystoupí na Zahrádce letního kina Širák kapela Hi-Fi Petra Wajsara a odehraje svůj freetekjazz a směs ulítlých textů.

Hlavní festivalový program proběhne 28. května od 17.00 hodin v letním kině Širák. Z Francie přijíždí vycházející hvězda world music, zpěvačka Erika Serre s kapelou Emigrante. Nabídne ostře nabroušený romský rock´n´roll se středomořskou a indickou příchutí a lyričností pařížského šansonu.

Dále se představí: Ukrajinská skupina Dakha Brakha, Polská kapela Napszyklat, Mezinárodní pražské uskupení United Flavour, Gipsy.cz, skupina Traband, Václav Koubek

 Vstupenky na tyto koncerty nelze koupit v předprodeji, pouze rezervovat elektronicky a na místě budou k mání za solidních 100 Kč.

Hlavní festivalový den v Letním kině Širák nabízí tentokrát ke dvěma vstupenkám v předprodeji třetí zdarma. Cena jako vloni, 290 Kč na osobu. Předprodejní místa zahajují 28. dubna 2011.

Mimohudební nabídkou je malování na tělo, workshop z recyklovaných materiálů, zahraniční kuchyně, čajovna, soukromý pivovar, vinotéka a jiné domácí produkty.

Více informací: www.najednombrehu.cz

Na jednom břehu

 

Aktualizováno ( pondělí, 23 květen 2011 18:36 )  


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

I všední život může být tragédií.

ANDERSEN


Reklama

Banner