Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 20. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Hokej Na měsíční zkoušku přichází útočník Tomáš Divíšek

Na měsíční zkoušku přichází útočník Tomáš Divíšek

Email Tisk

Na měsíční zkoušku přichází útočník Tomáš DivíšekHokejový klub Dynamo Pardubice získal do svých řad Tomáše Divíška. Důrazný centr s výbornými herními vlastnostmi se vrátil do klubu, kde strávil svá nejúspěšnější hokejová léta. Hned v pondělí se šestatřicetiletý hráč zapojí do přípravy s Dynamem. „Úvod sezony nám ukázal, kde máme zatím nejbolavější místo a tou je zatím přesilová hra. Od začátku věříme mančaftu, který máme, v konfrontaci s nejlepšími týmy Evropy jsme byli v některých fázích zápasů i lepší, ale neproměnili jsme šance. I proto jsme se rozhodli angažovat zkušeného centra Tomáše Divíška,“ řekl sportovní manažer klubu Dušan Salfický.

Tomáš Divíšek přišel poprvé do Pardubic v roce 2002, týmu v sezoně 2004/2005 pomohl k zisku mistrovského titulu, dále získal tři stříbrné medaile (2003 /Pardubice/, 2006 /Slavia Praha/ a 2012 /Kometa Brno/) a jeden bronz (2014). V české nejvyšší soutěži odehrál celkem 712 utkání, ve kterých vstřelil 200 branek a přidal 258 nahrávek.

„Tomáš Divíšek přijde na zkoušku, po ní si sedneme a řekneme si, zda vzájemná spolupráce bude pokračovat. Hodně se bavíme o centrovi do přesilovek do první lajny. Uvidíme, co to přinese, nyní uvažujeme o variantě, že by Tomáš Divíšek hrál v ní s Tomášem Rolinkem a Petrem Sýkorou,“ nechal se slyšet Dušan Salfický.

V nejvyšší soutěži odehrál Tomáš Divíšek poslední sezonu v Plzni a v mateřské Slavii Praha. „Přednosti Tomáše víme: jedná se o mohutného centra s výborným vhazováním. Jeho úspěšnost na buly je vysoká. Má výborné čtení hry. Chceme využít i toho, že s Petrem v minulosti hrával. To je to gró, proč jej bereme. Dá naší hře myšlenku, která možná doposud v přesilovkách chyběla,“ poznamenal sportovní manažer Dynama.

„Máme informace o tom, jak Tomáš trénoval, ale neviděli jsme jej v přípravných zápasech, proto je zde zatím na měsíční zkoušku. V pondělí se připojí k týmu, v úterý se podrobí fyzickým testům. Věříme, že vše klapne tak, abychom se pak domluvili na sezonním angažmá,“ doplnil Dušan Salfický.

Tomáš Divíšek
• Post: útočník
• Datum narození: 19. července 1979
• Výška: 193 cm
• Hmotnost: 109 kg
• Držení hole: levé

 
Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner