Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Neděle 17. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Hokej Nedělní derby budou provázet bezpečnostní opatření

Nedělní derby budou provázet bezpečnostní opatření

Email Tisk

Nedělní derby budou provázet bezpečnostní opatřeníHokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice se v součinnosti s bezpečnostními složkami připravuje na nedělní extraligové utkání HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – Mountfield HK, které se uskuteční v neděli 29. září 2013 od 19.00 hodin.

Tento zápas byl vyhodnocen jako rizikový. „Z těchto důvodů přistupujeme k utkání se vší vážností. Bezpečnostní opatření tomu budou odpovídat. Naším společným zájmem je, aby východočeské derby bylo oslavou ledního hokeje. Chceme, aby se všichni fanoušci náramně bavili v komfortním prostředí ČEZ Areny a toto utkání si užili,“ řekl generální manažer HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Ondřej Šebek.

Pardubický hokejový klub očekává, že zápas bude sledovat zaplněná aréna. Vstupenky na pokladnách jsou stále k dispozici, nicméně jich znatelně ubývá. Rekordní čísla vykazuje systém ONLINE VSTUPENKY.

Klub ve čtvrtek dopoledne jednal se zástupci Policie České republiky a Městské policie Pardubice, aby byla zajištěna bezpečnost fanoušků a nebyl narušen průběh extraligového utkání. „Bezpečnostní opatření budou rozsáhlejší než obvykle. Všichni přistupujeme k zápasu s maximální odpovědností,“ konstatoval.

„Do arény nebude vpuštěn žádný fanoušek pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek. V tomto budeme nekompromisní v souladu s návštěvním řádem arény a v součinnosti s příslušníky policie,“ zdůraznil Ondřej Šebek. ČEZ Arena bude otevřena hodinu před začátkem utkání, klub vyzývá fanoušky, aby na zápas přišli s dostatečným časovým předstihem.

Návštěvníci hokejového utkání budou podrobeni namátkovým osobním prohlídkám včetně zavazadel, která u sebe budou mít. Hokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice ve spolupráci se zástupci Policie České republiky nebude z taktických důvodů zveřejňovat další podrobnosti ohledně bezpečnostních opatření.

„Toto utkání jsme vyhodnotili jako rizikové a z tohoto důvodu připravujeme adekvátní bezpečnostní opatření. V současnosti vyhodnocujeme informace a poznatky, na jejichž zjišťování spolupracujeme také s kolegy z Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje. Z taktických důvodů nemůžeme poskytnout bližší informace k samotnému bezpečnostnímu opatření,“ uvedl tiskový mluvčí KŘP Pardubického kraje Policie České republiky por. Bc. Jozef Bocán.

 

Aktualizováno ( čtvrtek, 26 září 2013 16:18 )  
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner