Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pondělí 18. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Ostatní Nejlepší kouzelníci na světě The Illusionists se vrací do Prahy

Nejlepší kouzelníci na světě The Illusionists se vrací do Prahy

Email Tisk

The Illusionists11. - 14. ledna 2018
Kongresové centrum Praha

V loňském roce lámali rekordy v každé zemi, do které zavítali. Vyprodali šest největších hal na světě. Teď The Illusionists - Live From Broadway vyráží na evropské turné, v rámci kterého se v lednu příštího roku vrátí do Prahy!

Sedm reprezentantů světové kouzelnické elity návštěvníkům opět předvede dechberoucí show plnou dokonalých a často i smrtelně nebezpečných triků a iluzí popírajících fyzikální zákony. Nejslavnější eskapologista Andrew Basso, který je označován za nástupce Harry Houdiniho, kouzelník desetiletí Luis De Matos, Leonardo Bruno ze slavné kouzelnické rodiny, manipulátor Yu Ho-Jin, James More z Britain's Got Talent, který sám vyprodává haly v Británii, Enzo - L'insaisissable, který učaroval publiku i porotě ve fracouzské obdobě této talentové show a nejslavnější ženská iluzionistka Josephine Lee jsou každý mistrem svého oboru a nabídnou divákům širokou paletu kouzel - od pódiových iluzí, přes čtení myšlenek až po eskamotérské úniky z pout či vodních pastí.

Představení The Illusionists - Live From Broadway sahá daleko za hranice lidské představivosti a vítá návštěvníky ve světě, kde nerozeznají realitu od iluze.

"Sedminásobný Houdini" zhodnotil show newyorský The Wrap a britský Nottingham Post v superlativech nezůstává pozadu "Buďte svědky nemožného".

 

The Illusionists

 

"Už jen prvních pět minut stojí za cenu vstupenky.Celá naše rodina sledovala show v němém úžasu, nad jejich triky vám zůstává rozum stát. Tohle musíte vidět," netají se nadšením z představení návštěvníci.

Celosvětově renomovaní The Illusionists navazují na legendární mistry magie, jakým byl třeba výše zmíněný Harry Houdini. Využití nejnovějších technologií, světelné efekty, působivá scéna i kostýmy v této show ale posouvají kouzelnickou tradici o notný kus dál.

 

The Illusionists

 

The Illusionists vystupovali ve více než 200 městech ve 25 zemích, kde je viděly desítky miliónů lidí. Jsou nejúspěšnější kouzelnickou show v historii Broadywaye a držitelem prodejního rekordu v Sydney, Londýně, Mexico City nebo Melbourne.

Jejich představení bylo nafilmováno v Londýně pro ITV special a v Los Angeles pro NBC Special, dvakrát byli speciálním hostem v populární americké soutěži America's Got Talent.

 

 

 

The Illusionists

 

Představení The Illusionists - Live From Broadway, které bude tlumočeno do češtiny, bude v Praze k vidění od 11. do 14.ledna v Kongresovém centru Praha. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal.cz

 

 

The Illusionists

 

www.theillusionistslive.com   www.ticketportal.cz

Aktualizováno ( čtvrtek, 09 listopad 2017 07:48 )  


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o tři kuchařky z produkce ALBATROS MEDIA

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Muži většinou žárlí na své předchůdce, zatímco ženy žárlí na své nástupkyně.

MARCEL ACHARD


Reklama

Banner