Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Středa 18. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Ostatní Nejlepší kouzelníci na světě The Illusionists se vrací do Prahy

Nejlepší kouzelníci na světě The Illusionists se vrací do Prahy

Email Tisk

The Illusionists11. - 14. ledna 2018
Kongresové centrum Praha

V loňském roce lámali rekordy v každé zemi, do které zavítali. Vyprodali šest největších hal na světě. Teď The Illusionists - Live From Broadway vyráží na evropské turné, v rámci kterého se v lednu příštího roku vrátí do Prahy!

Sedm reprezentantů světové kouzelnické elity návštěvníkům opět předvede dechberoucí show plnou dokonalých a často i smrtelně nebezpečných triků a iluzí popírajících fyzikální zákony. Nejslavnější eskapologista Andrew Basso, který je označován za nástupce Harry Houdiniho, kouzelník desetiletí Luis De Matos, Leonardo Bruno ze slavné kouzelnické rodiny, manipulátor Yu Ho-Jin, James More z Britain's Got Talent, který sám vyprodává haly v Británii, Enzo - L'insaisissable, který učaroval publiku i porotě ve fracouzské obdobě této talentové show a nejslavnější ženská iluzionistka Josephine Lee jsou každý mistrem svého oboru a nabídnou divákům širokou paletu kouzel - od pódiových iluzí, přes čtení myšlenek až po eskamotérské úniky z pout či vodních pastí.

Představení The Illusionists - Live From Broadway sahá daleko za hranice lidské představivosti a vítá návštěvníky ve světě, kde nerozeznají realitu od iluze.

"Sedminásobný Houdini" zhodnotil show newyorský The Wrap a britský Nottingham Post v superlativech nezůstává pozadu "Buďte svědky nemožného".

 

The Illusionists

 

"Už jen prvních pět minut stojí za cenu vstupenky.Celá naše rodina sledovala show v němém úžasu, nad jejich triky vám zůstává rozum stát. Tohle musíte vidět," netají se nadšením z představení návštěvníci.

Celosvětově renomovaní The Illusionists navazují na legendární mistry magie, jakým byl třeba výše zmíněný Harry Houdini. Využití nejnovějších technologií, světelné efekty, působivá scéna i kostýmy v této show ale posouvají kouzelnickou tradici o notný kus dál.

 

The Illusionists

 

The Illusionists vystupovali ve více než 200 městech ve 25 zemích, kde je viděly desítky miliónů lidí. Jsou nejúspěšnější kouzelnickou show v historii Broadywaye a držitelem prodejního rekordu v Sydney, Londýně, Mexico City nebo Melbourne.

Jejich představení bylo nafilmováno v Londýně pro ITV special a v Los Angeles pro NBC Special, dvakrát byli speciálním hostem v populární americké soutěži America's Got Talent.

 

 

 

The Illusionists

 

Představení The Illusionists - Live From Broadway, které bude tlumočeno do češtiny, bude v Praze k vidění od 11. do 14.ledna v Kongresovém centru Praha. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal.cz

 

 

The Illusionists

 

www.theillusionistslive.com   www.ticketportal.cz

Aktualizováno ( úterý, 03 říjen 2017 11:19 )  

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

SOUTĚŽ o vstupenky na Zámecké vinné schody

SOUTĚŽ o hudební knihu BON JOVI

SOUTĚŽ o čtyři dětské hry značky GRANNA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Jediný prostředek, jak snést život - je považovat jej za krásný.

John Lennon


Reklama

Banner
Banner
Banner