Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Čtvrtek 23. listopadu 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Futsal Neuvěřitelný zvrat v závěru zápasu

Neuvěřitelný zvrat v závěru zápasu

Email Tisk

Neuvěřitelný zvrat v závěru zápasu

Kdo zavítal v pátek 15. dubna 2011 do chrudimské sportovní haly, viděl velmi dramatický zápas plný neuvěřitelných obratů, který nakonec skončil výhrou Era-Packu Chrudim nad FC Tango Brno 7:5.

ERA-PACK se v utkání představil bez zraněných Michala Mareše a Douglase. Do první čtyřky nastoupil Popelka, který rozvlnil síť za brněnským brankářem již po 46 vteřinách zápasu. Skoro každý si tak začal myslet, že zápas bude probíhat v duchu předešlých vzájemných soubojů. To byl ale omyl. V 8. minutě se uvolnil brněnský Michal Mareš a přesnou přihrávkou našel Buršíka, který nekompromisně vyrovnal na 1:1.

Na začátku druhého poločasu měli výhodu standardní situace hosté. Až 23. minuta přinesla vedení ERA-PACKu, do kterého svůj tým dostal Cacau. Ve 30. minutě zvýšil na 3:1 Roman Mareš, který potrestal špatnou rozehrávku Zrzavého. Všichni si začali myslet, že další průběh bude v režii ERA-PACKu.

Začala však neuvěřitelná desetiminutovka, na kterou budou fanoušci obou týmůFK Era-Pack Chrudim x FC Tango Brno, foto: Ivana Hošková dlouho vzpomínat. Hned po rozehrání se Tango dostalo do útoku a Veselovský snížil, za pomoci tyče Mellerovy branky, na 3:2. Pět minut poté vyrovnal Buršík, který přeloboval Mellera - 3:3. V této chvíli to bylo 5:5 na akumulované fauly. Nejdříve se šestého fauly dopustili hosté - Dentinho však trefil zaskakujícího Kubíčka. Z následného protiútoku faulují domácí. Do branky ERA-PACKu se postavil Žďánský - ten však Belejovu střelu nechytá - 3:4.

Nikoho nepřekvapilo, že hned začal ERA-PACK hrát power-play. V 37. minutě nastala situace, kdy rozhodčí neodpískal spornou ruku brněnského hráče. Z této situace vytěžil Veselovský, který zvýšil na 3:5.

ERA-PACK pokračoval dál v power-play, kdy brankářský dres oblékl Roman Mareš a před brankou Tanga Brno nastal neuvěřitelný kolotoč. Ve 39. minutě zavelel k obratu Lukáš Rešetár, který unikl po levé straně palubovky, poté přihrál Maxovi, který se snížil na 4:5. Za pár vteřin se tato situace opakovala - únik Rešetára, přihrávka na Maxe a gól - 5:5. Ještě v téže minutě, po nacvičené kombinaci, dostává do vedení ERA-PACK Cacau - 6:5. Půl minuty před koncem zápasu upravuje Dentinho na konečných 7:5 a to znamená, že ERA-PACK Chrudim vede v semifinálové sérii nad Tangem Brno 1:0 na zápasy.

 

Aktualizováno ( pondělí, 18 duben 2011 18:12 )  
Banner
Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o vstupenky a knihy Miro ŽBIRKY

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

SOUTĚŽ o dvě knihy Danky Šárkové

SOUTĚŽ o doplňky stravy české značky JML

SOUTĚŽ o vstupenky na STO ZVÍŘAT do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o tři původní české detektivky z nakladatelství MOBA

SOUTĚŽ o knihu ROLLING STONES - 1963-1965 Na cestě za hvězdnou slávou

SOUTĚŽ o vstupenky na RCZ - Rammstein Tribute Show do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o knihu MOŘEPLAVEC

SOUTĚŽ o vstupenky na BENA CRISTOVAO do Hradce Králové

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner