Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Úterý 24. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba New Year's Eve 2012 v Průmyslovém paláci

New Year's Eve 2012 v Průmyslovém paláci

Email Tisk

New Year's Eve 2012 v Průmyslovém paláciNejvětší letošní silvestrovská party NEW YEAR'S EVE PRAGUE 2012 má své místo a kompletní line up! 31. prosince 2011 obsadí Průmyslový palác na pražském výstavišti česká DJská špička v sestavě Michael Burian, Lucca, LayDee Jane, Michal Poliak, Brian, Enrico a John Culter. V pravém křídle paláce s kapacitou pro více než 6000 návštěvníků se odehraje halová akce, která bude tím pravým tanečním rozloučením s rokem 2011. Tento rok nemusíte zdlouhavě plánovat, kam do klubu a v kolik vyrazit, abyste stihli toho či onoho DJe. Ty nejlepší domácí DJe totiž uslyšíte o silvestrovské noci exkluzivně pouze v Průmyslovém paláci během desetihodinového maratonu.

Průmyslový palác byl po pečlivé úvaze vybrán jako ideální prostor pro tuto akci. Svým zázemím, komfortem a vybaveností má největší předpoklady k tomu, že všichni zažijeme opravdu skvělou party. To vše navíc v  nádherných prostorách. Výborná poloha Průmyslového paláce přímo v centru Prahy, rychlá dostupnost v rámci MHD a velké parkoviště přímo u haly jsou jen plus pro všechny návštěvníky. Kdo zde zažil např. velmi úspěšnou premiéru halovky Trancefusion, tak nám dá určitě za pravdu.

Již od letních měsíců plánuje produkční tým sestavu celého prostoru od mohutného světelného parku až po speciálně modelované bary a dekorace.

Vstupenky jsou v prodeji v několika cenových vlnách a kategoriích. Nejlevnější vstupenky na plochu lze zakoupit od 699,- Kč; cena se bude postupně zvyšuje. VIP vstupenky na terasu jsou v prodeji za 1500,- Kč. Vstupenky GOLD – ALL INCLUSIVE, které obsahují neomezenou konzumaci alkoholických a nealkoholických nápojů v rámci GOLD terasy, stojí 2500,- Kč.

Více na http://www.nye2012.cz/ nebo www.facebook.com/nye2012

 

Aktualizováno ( pátek, 02 prosinec 2011 15:51 )  


Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o vstupenky na VISACÍ ZÁMEK do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o fantasy knihu SHANNAROVY ELFEÍNY

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.

Albert Einstein


Reklama

Banner
Banner
Banner