Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Neděle 17. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Nová dimenze show v Bratislavě

Nová dimenze show v Bratislavě

Email Tisk

mirageZanedlouho je to tu! 10. června 2011 se blíží a s ním jedna z nejdražších show kterou Slovensko hostilo, ARMIN ONLY "MIRAGE". 4-násobný nejlepší DJ světa ARMIN VAN BUUREN, první koncert v nové bratislavské multifunkční aréně ZŠ Ondreja Nepelu, 7 světoznámých zpěváků, Metropolitní Orchester Bratislava, holandská Hip-hop - Rocková kapela Bagga Bownz, profesionální zahraniční tanečníci a artisti pod taktovkou choreografa Kestutusa Baranauskasa.

Technické zázemí plné dokonalého koncertného zvuku, 250 profesionálních rotačních světel, lasery o výkonu 124W, LED stěny o rozloze 200 m2, mnoho pompézních pyrotechnických efektů a v neposlední řadě atypické pódium o rozloze 500 m2 s několika výtahy a rotačními čtyrtunovými mechanizmy vyrobenými jen pro tuto show.

orchestra

Toto jsou hlavní superlativy tohto ohromujícího 9 hodinového spektakulárního představení, které uspokojí i nejnáročnejšího návštěvníka.

Na albuu Mirage spolupracovali světoví zpěváci, jako na cenu Grammy nominovaná Nadia Ali, Sophie Ellis Bextor, BT, Christian Burns, Susana, Laura V, Ana Criado, a nechyběli ani Ferry Corsten, Eller van Buuren, Winter Kills, Sophie a Adam Young. 

ARMIN ONLY "MIRAGE" - BRATISLAVA DOKUMENT
http://www.vimeo.com/22073924

Tato světová show je bez jakýchkoliv kompromisů, šitá na míru Bratislavě a připravuje ji renomovaná holandská agentura ALDA Events, která stráví v Bratislavě v počtu 35 lidí celý týden. ALDA Events byla nominovaná na nejlepšího globálního promotéra v prestižní anketě IDMA (International Dance Music Awards), která se každoročně uděluje v Miami. Doposud se uskutečnilo 7 edicí show Armin Only "Mirage" na 4 kontinentech a to v městech Utrecht, Kiev, Buenos Aires, Melbourne, Beirut, St. Petersburg a Poznaň. Dohromady ji navštívilo 131 000 spokojných účastníků.

ARMIN ONLY "MIRAGE" - WORLD TOUR DOKUMENT
www.youtube.com/watch?v=hfgIgjgoVjk

Tato show oslovuje desetitisíce lidí po celém světě a to nejen příznivce taneční hudby, ale i ty, kteří se takového eventu zúčastnili poprvé a jejich nadšení nemělo konce. Mnozí z nich označili tuto noc za "noc svého života".

avb

Tato show bude jedinečná a exkluzivně na Slovensku, letos se neuskuteční už nikde v Europě. Přijďte přivítat léto ve velkém stylu a zúčastněte se Armin Only "Mirage". 

Vstupenky si můžete zakoupit na http://www.ticketportal.sk/ v ceně od 39 Euro, včetně všech poplatků. Všechny informace a rezervace výhodných hotelových balíčků v bratislavských hotelech Radisson Blu Carlton a Hotel Aston najdete na http://www.arminonly.sk/

POZOR! Můžete vyhrát setkání (Meet and Greet) s Arminem van Buurenem, sledujte http://www.arminonly.sk/

TV SPOT:
www.youtube.com/watch?v=yid7JZhiyPE

TRAILER:
www.youtube.com/watch?v=mwIIJdYelHk&feature=player_embedded

Více info na http://www.arminonly.sk/

 

Aktualizováno ( pondělí, 16 květen 2011 08:15 )  


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Jediná vděčná myšlenka k nebesům je již dokonalou modlitbou.

LESSING


Reklama

Banner