Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Sobota 16. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Nudit se nebudete aneb nehudební aktivity na RfP

Nudit se nebudete aneb nehudební aktivity na RfP

Email Tisk

Nudit se nebudete aneb nehudební aktivity na RfP

Rock for People - co dělat, když zrovna nebude hrát žádná kapela nebo se vám aktuální hudební program netrefí do vkusu? Máme pro vás připravenou hromadu aktivit. Od kultury přes sport. Kdo k nám jezdí pravidelně, ten ví, že si dáváme záležet i na tom, aby vás bavil celý areál. Ani letos to nebude jinak. Máme připravené různé dekorace a vychytávky, které vám budou zpříjemňovat pobyt ve festival parku.

 

 

SPORT

I letos jsme si pro vás připravili bohaté sportovní vyžití. Všechno to odpálí tradiční cyklojízda. A u kol zůstaneme i na samotném festivalu, kde se uskuteční několik exhibic na U-rampě. Kdo ke sportování potřebuje balón, toho jistě potěší hřiště na beach volejbal či nohejbal nebo basketbalový koš. Myslíme i na dámy, které si budou moci zacvičit jógu či aerobic. Kdyby toho pohybu náhodou při koncertech nebylo dost. Kdo je spíš na takové ty „hospodské“ sporty, zakempí to u stolního fotbálku, šipek nebo si vyzkouší pukec.

KULTURA

Na naší ranveji je pořád živo. O zábavu se vám tady budou starat různí street performeři. Náhodná hudební vystoupení, divadlo, graffiti či rychlo parties. Jen pozor, abyste se nezasekli a neprošvihli svojí oblíbenou kapelu.

AUTOGRAMIÁDY & MERCH

Je to něco, co není navenek vidět až do samotného festivalu. Hodně času trávíme vyjednáváním s kapelami o tom, jestli s nimi budeme moci uspořádat autogramiádu nebo setkání s vámi, fanoušky. I v letošním roce na tom pracujeme, máte se na co těšit. S tím souvisí i merchandising, tedy různá trička, tašky, placky a vůbec vše, co chceš od své oblíbené kapely mít podepsané. Právě ve stánku s merchem se autogramiády tradičně odehrávají a můžete si tu koupit i slušivé hadříky a další praktické předměty s designem RfP.

HUDBA TROCHU JINAK

I když je řeč o nehudebním programu, nemůžeme si odpustit zmínit různá neobvyklá místa, odkud bude znít hudba. Již několik let nás na festivalu doprovází velmi populární Live Jukebox nebo Silent Disco. Těšit se můžete i na Táborák stage, kde můžete při měsíčku své milé brnkat na jednu z kytar, které zde budou k dispozici. Hudební vystoupení se budou konat ale i v zónách našich partnerů, tak napněte uši a následujte hudbu.

AREÁL

Vloni jsme v areálu poprvé přivítali dva týpky z Velké Británie, kteří přijeli se svými barevnými vlajkami. Líbilo se jim u nás a tak dorazí i letos. Když budete koukat směrem k nebi na vlajky, dejte pozor, abyste nezakopli třeba o nějakou kabelovou špulku, paletu nebo sud, které jsou rozmístěny po areálu a slouží jako stolky či posezení. Neméně zajímavá je i historie našeho festivalu, se kterou se můžete seznámit na paletových tabulích v areálu. A že je co číst, je nám už 22 let! Pokud nám bude počasí přát a teploty budou stejně tropické jako vloni, budou pro vás připraveny kropící vozy a osvěžovače. Nezapomeňte ale vodu i pít – pitný režim není radno podceňovat.

 

Rock for People

Aktualizováno ( pátek, 10 červen 2016 11:22 )  


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Miluj mě, když si to nejmíň zasloužím. Právě tehdy to nejvíc potřebuju.

švédské přísloví


Reklama

Banner