Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Středa 13. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Ostatní Občanské sdružení Altus bude školit neziskovky

Občanské sdružení Altus bude školit neziskovky

Email Tisk

Příprava seminářeChrudim/Seč – Občanské sdružení Altus, které se kromě svých volnočasových aktivit věnuje rozvoji neziskového sektoru, bude opět školit neziskové organizace v oblasti účetnictví.

 

"Navazujeme tak na naše předchozí aktivity, kdy jsme neziskovým organizacím v Pardubickém kraji pomáhali s přechodem na podvojné účetnictví. Nyní se nám podařilo dokončit s českým zastoupením největší rakouské vzdělávací společnosti WIFI nový vzdělávací program pro rozvoj ekonomů a účetních neziskových organizací," představuje předseda Občanského sdružení Altus Martin Benák.

Školení se bude konat po dva víkendy na Seči v Hotelu Kapitán, a to 4. - 6. května a 1. - 3. června pro pracovníky a dobrovolníky z neziskových organizací.

„Osobně mě velmi těší, že se nám podařilo navázat spolupráci s českou pobočkou WIFI a velmi si toho vážím. Ta je totiž největší rakouskou vzdělávací agenturou, která ve svých kurzech sleduje nejpřísnější evropské standardy vzdělávání a nejvyšší možnou kvalitu tréninků," říká supervizor vzdělávacích programů a ekonomiky Roman Málek.

Občanské sdružení pořádá pro zástupce neziskových organizací školení v oblasti ekonomicky a účetnictví. „Dvě víkendová školení jsou zaměřena pro samotné ekonomy – účetní. Těžiště zde bude v oblasti účetní legislativy, problematice archivace, vnitřních předpisů účetní jednotky či aplikace právního rámce a samozřejmě samotného účtování," říká Eva Fruhwirtová ze společnosti WiFi Czech Republic.

K hlavním lektorům bude patřit například ředitelka Generation Europe a členka Pracovní skupiny pro finanční vzdělávání při Ministerstvu financí Lenka Petýrková. O své zkušenosti se například podělí i projektový manažer, předseda Občanského sdružení KADET a Rady dětí a mládeže kraje Vysočina, pedagog a lektor Jan Burda.

Přihlášku a další informace naleznou zájemci na stránkách www.osaltus.cz

Akce je prováděna v rámci projektu Klíče pro život jako Tvorba, inovace a ověření vzdělávacích programů v oblasti uznávání neformálního vzdělávání. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

 

Aktualizováno ( středa, 21 březen 2012 06:32 )  
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner