Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 20. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Hokej Ozdobte nástup do zápasu blikačkami

Ozdobte nástup do zápasu blikačkami

Email Tisk

hc_csob_pardubice2Pomožte navodit správnou hokejovou atmosféru hned od začátku domácích zápasů a vezměte si do ČEZ Areny blikačky na kolo!
Po přečtení soupisek hráčů hala potemní, během kterého by fanoušci měli rozblikat své cyklosvítilny. Fanoušci mohou použít bílá nebo červená světla. "Je celkem jedno, jakou barvou budou fanoušci blikat, v obou případech by tak nástup hráčů měl být velmi efektní," řekl šéf Fan Clubu HC Pardubice Karel Klodner.

Další novinkou je, že během tohoto blikání v potemnělé hale fanoušci zazpívají klubový chorál. „Naše Tesla Pardubice…“. Po něm nastoupí hokejisté HC ČSOB Pojišťovna Pardubice. Pomožte nám všem si užít hokejový zápas od samého začátku! „V posledních třech zápasech jsme toto vyzkoušeli a ohlasy jsou veskrze pozitivní. Věříme, že blikající vyprodaný stadion dovede naše hokejisty k výhře v tomto náročném utkání,“ řekl marketingový manažer HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Jan Kratochvíl.

„Snažíme se naslouchat fanouškům a ve spolupráci s nimi vylepšovat fanouškovské zázemí našeho klubu. Upravená forma nástupu k ní může přispět. Rád bych vyzval všechny fanoušky, co mají cyklistické blikačky, aby si je nosili na domácí zápasy. Jen díky nim bude nástup do zápasu vypadat atraktivně a originálně,“ prohlásil Jan Kratochvíl. „Mimořádný zápas s Kladnem je nejlepší možností vše vyzkoušet naostro v celé hale. Všichni se moc těšíme!“ doplnil.

 

Aktualizováno ( čtvrtek, 01 listopad 2012 12:00 )  
Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner