Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pondělí 23. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Hokej Pardubice posílí Jevgenij Mozer a Valentin Pianov

Pardubice posílí Jevgenij Mozer a Valentin Pianov

Email Tisk

Pardubice posílí Jevgenij Mozer a Valentin PianovDvě zajímavé posily získal hokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice. Do konce sezony přišli na východ Čech dva ruští útočníci: Jevgenij Mozer a Valentin Pianov. Oba přichází z Avangardu Omsk.

„Podařilo se nám získat do konce této sezony dva ruské útočníky. Oba jsou již v Pardubicích a absolvovali s týmem poslední tréninky. Oba přichází na doporučení Miloše Říhy z Avangardu Omsk s cílem zkvalitnit náš útok,“ řekl generální manažer HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Ondřej Šebek s tím, že prvně jmenovaný útočník by měl naskočit do večerního zápasu s Kometou Brno.

Oba forvardi nastoupili v této sezoně za první tým v Kontinentální hokejové lize. „Oba potřebují zápasové vytížení, které by měli získat v Pardubicích. Miloš Říha nám na oba hráče poskytl velmi pozitivní reference. Věřím, že oba budou platnými posilami pro náš tým pro závěr této sezony,“ doplnil Ondřej Šebek.

Dvaadvacetiletý Valentin Pianov pochází z Novosibirsku, na začátku minulé sezoně ale přestoupil do Avangardu Omsk. Do prvního týmu se zatím neprosadil, nastoupil do dohromady 25 utkání, ve kterých se jednou gólově prosadil.

Jeho o dva roky mladší kolega Jevgenij Mozer prošel mládežnickými týmy Avangardu, za jeho první tým odehrál 42 zápasů s bilancí 3+2, reprezentoval Rusko na předminulém mistrovství světa hráčů do dvaceti let, kde vstřelil jednu branku.

 

 
Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o vstupenky na VISACÍ ZÁMEK do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o fantasy knihu SHANNAROVY ELFEÍNY

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner