Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Úterý 12. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Ostatní Pardubice se utkají s Děčínem v KNBL

Pardubice se utkají s Děčínem v KNBL

Email Tisk

Basketbalové utkání mezi BK Jip Pardubice a BK Děčín, foto: Roman ValentaUž za necelý jeden den, 25. února 2015 v 18.00 hodin, proběhne basketbalové utkání mezi BK Děčín a BK JIP Pardubice v ČEZ Sportovní hale v Děčíně.

S Východočechy se děčínští utkají podruhé za pouhých šest dnů. Lepšího výsledku dosáhli děčínští, jež skončili v Českém poháru na krásném druhém místě. Pardubice se mezitím v semifinále poprali s Mmcité Brno o třetí příčku, kterou ztratili stavem 79:90. Nyní se bude konat 35. kolo Kooperativy NBL. Ta je v poslední čtvrtině a brzy se bude rozhodovat, v jakých pozicích se půjde do Play-off.

Děčín bude oslaben o pivota Jakuba Kašu a křídlo Pavla Bosáka. Zato pardubická sestava bude téměř kompletní, tudíž můžeme na palubovce opět očekávat tahouna Levella Sanderse v zádech s Kouhoutem, Jobi Wallem a Kotasem. Ani tentokrát se ovšem Severočeši nepotkají s top skórerem týmu Dušanem Pandulou, řadícího se mezi sedm nejlepších střelců KNBL, jenž Bekse chyběl na obou předchozích zápasech Českého poháru. V tabulkách je BK JIP Pardubice zatím na čtvrté pozici s bilancí 23:9. 

Trenér Dušan Bohunický se k nadcházející utkání okomentoval: „Oba týmy utržily v druhý hrací den Českého poháru porážky, které neočekávaly: my s Brnem, Děčín s Prostějovem – na mysli mám zejména výši této porážky. Pokud jde o nás, do utkání v Děčíně půjdeme se stejnou vervou a se stejným odhodláním, s jakým jsme šli do pohárového semifinále. Vnímáme, že z pohledu tabulky jde o velice důležitý zápas, ale takový pro nás bude každý ze zbývajících devíti v základní části. Takto, tedy s maximální koncentrací, chceme přistupovat ke všem utkáním.“

„Mimo hru i nadále zůstává Dušan Pandula, ovšem je pozitivní, že se v Českém poháru zapojil do hry Petr Bohačík. Víme, že než se dostane do optimální herní pohody, půjde o dlouhodobější proces, přece jen nehrál více než dva měsíce. Navíc po celou dobu nemohl zatěžovat zraněnou nohu, nedostával se v individuálních trénincích do basketbalových věcí, takže teď je naším úkolem, abychom ho co nejrychleji dokázali zapojit do hry, protože tým ho bude potřebovat.“

Více informací ohledně zápasu najdete na: http://www.bkpardubice.cz.

Aktualizováno ( úterý, 24 únor 2015 22:19 )  
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner